Sanayi Tipi Buz Makinesi günümüzde buz ihtiyacı duyulan yerlerde  en çok tercih edilen buz makinesidir. Yaygın olarak kullanılması bu sektörde rekabet ortamını da en üst seviyeye  çekmiştir. Sanayi tipi buz makineleri modelleri ve ortalama olarak verdikleri buz miktarına göre fiyatları şekillenmektedir. Yaprak buz üretiminde kullanılan ve tercih edilen bu makineler kullanılacakları ortamlarda  en iyi performansı sunmaları için dizayn edilmişlerdir.

Sanayi Tipi Buz Makinesi

Net endustriyel soğutma sistemleri olarak bizde 27 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile sizlere. Yaprak buz üretiminde sanayi tipi buz makinelerimiz ile hizmetlerimizi sunmaktayız.  Sanayi tipi buz makinelerimiz 1 tonluk , 3 tonluk ve 5 tonluk modellerin yanı sıra. 500 kg modeli ile sizlerin yanındadır.  Yeni tasarımı ve yenilenen görünümü 500 kg ‘lık yaprak buz üreten makinemiz sektöre ayrı bir yön ve yenilik getirmiştir.  Aynı zamanda makinelerimiz de kullanmış olduğumuz italyan ve Alman motorlar makinemizin.

Hangi ortamda kurulu olursa olsun en üst seviyede performans göstermesine olanak sunmaktadır. Sanayi tipi buz makinamız genel olarak fırın ortamlarında daha fazla tercih edilmektedir. Fırıncılarımızın günlük buz ihtiyacını kolaylık ile karşılamaktadır. Tükettiği elektrik miktarının düşük olması ve ürettiği buz miktarının kısa sürede 500 kg’nın üstüne çıkması. Fırıncıların vazgeçilmezi olmasını sağlamıştır. Kalıp Buzun kazanların merdanelerine zarar vermesi ve kalıp buz makinalarının elektrik olarak yüksek tüketim yapması firmalarda ekonomik sıkıtıntılar doğurmaktadır.

Sanayi Tipi Buz makinası imalatın da firmamız tüm testlerini tamamlamak suretiyle ücretsiz kurulum avanatajı ile sizlere makinelerini sunmaktadır. Hem pratik  hemde ekonomik sanayi tipi buz makinalarımızı tüm Türkiye ve  dünya geneline satışlarını yapmaktayız. 2 yıl firmamızın garantisinde olan makinalarımızı nerede kullanırsanız kullanın sizlere anında servis garantisini sunmaktayız.

Endüstriyel Buz Makinesi

Sanayi tipi buz makinemizi diğer markalardan ayıran en önemli bir diğer özelliği ise dış çevresinin tamamen krom ile donatılmasıdır. Krom hem dayanıklı hemde paslanmaz olduğu için makinelerimiz daha temiz ve hijyen olarak daha diğer modellere istinaden daha avantajlıdır.

Sanayi tipi buz makineleri tatlı su ile  çalışan yaprak buz makinesi modelimiz. Bu makinemizde dorin yada Fresco marka motor kullanmaktadır.  Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. tatlı su yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır.

Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak sadece sanayi tipi buz makinaları değil aynı zaman da jel buz makinası ve IQf şoklama konularında da sizlere her zaman garantili hizmeti sunmaktayız. Firmamız sektördeki tecrübesi ve güvenilirliği ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına ara vermeden yola devam etmektedir.

Diğer İlgili Makalelerimiz:

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara