Balıkçı Buz Makinası

Balıkçı buz makinası ve gırgır buz makinası yapımı için sektörün lider ve öncü firması olan Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.

Balıkçı teknelerinde tutulan balıkların taze ve bozulmadan saklanabilmesi adına ürettiğimiz jel buz makinesi sistemleri sektörde eşi ve benzeri olmayan kaliteli ve uygun fiyat avantajları ile sizlere sunmaktayız.

Yaprak Buz  Makinesi Modelleri:

  • 1 Tonluk Yaprak Buz  Makinesi (Tatlı Su / Deniz Suyu)
  • 3 Tonluk Yaprak Buz  Makinesi (Tatlı Su / Deniz Suyu)
  • 5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi  (Tatlı Su / Deniz Suyu)
  • 7 Tonluk Yaprak Buz Makinesi (Tatlı Su / Deniz Suyu)
  • 14 Tonluk Yaprak Buz Makinesi (Tatlı Su / Deniz Suyu)

Yaprak Buz makinasının komple paslanmaz olması ve de komple su tankının takıma ihtiyaç duyulmadan 3 dakikada sökülüp temizlenebilmesi buz makinasını tam hijyen sınıfına sokmaktadır. Balıkçı gemilerinde deniz suyundan buz yapmak için, süpermarketlerde balık reyonlarında buz üzerinde balık satışı için, balık üretme çiftliklerinde sıkça kullanılır.

Net endüstriyel soğutma sistemleri ürettiğimiz balıkçı buz makinası ve jel buz makineleri yaklaşık olarak 2 ton jel buz ve 8 ton soğuk su üretebilmektedir. Makinamızda bulunan eşenjörler sayesinde bu sistem daha da artırılabilemektedir. Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak jel buz makinası imalatında sektörün lideri olmaya devam etmekteyiz. Makinalarımız da oluşabilecek herhangi bir teknik arıza yada aksaklıkta firmamız sizlere 7/24 noktasal olarak teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Hemen Ara