Yaprak Buz Makinası İmalatı

Net Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Tamamen yerli sermayeli ve konusunda uzmanlarca kurulmuş olan Net Endüstriyel Soğutma Sistemleri, kuruşlundan bu yana “soğutma sistemleri imalat, montaj ve servis” faaliyetini bugüne kadar geliştirerek sürdürmüştür.
Sektördeki 30 yılı aşkın deneyimimiz ile en üst düzey teknik profesyonelliği birleştirdik ve ihtiyaçlarınıza çözüm olduk.

Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarımız da talepleriniz doğrultusunda hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz.

Kaliteli ürün ve kusursuz hizmet anlayışı ile dünyanın ve ülkemizin önde gelen firmalarından olan Net Endüstriyel Soğutma yakın gelecekte  Buz Makinası sektörünün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi çizgisini kaliteden ödün vermeden koruyan Net Endüstriyel Soğutma, kaliteli hizmet sunabilmek için çalışan, üretim yaptığı her alanda liderliği hedefleyen bir firma olmuştur.

Bilim ve teknolojiye verdiğimiz önem doğrultusunda yeni bilgiler elde etmek ve mevcut değerlerimizi geliştirmek adına arge çalışmalarımıza da büyük önem verdik.

Misyon

  • Güvenilir, yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti vermek
  • Ülkemiz kanun ve nizamlarına uygun hareket etmek
  • Daima çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerji tüketimli ürünler sunmak.


Vizyon

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

WhatsApp chat
Hemen Ara