Tatlı Su Yaprak buz makinesi ve Yaprak buz makinesi modellerinde sizlere Net Endüstriyel soğutma sistemleri olarak 1994 yılından günümüze kadar teknik destek ve üretim yaparak faaliyetlerimizi sunmaktayız. Yaprak Buz Makinesi üretimi kapsamlı ve teknik özellikleri yüksek bir makinedir. Yaprak buz makinelerinde Buz iç yüzeyleri soğutulmuş dikey tip silindirik ve gaza körükleri bulunmayan bir sistemle üretilmelidir. Sistem tuzlu suyu o anda kırılmış buz parçacıklarına çevirerek kuru buz üretimini sağlamalıdır.

Tatlı Su yaprak buz makinesi sizlere en kaliteli ve seri buz üretimini ister deniz de isterseniz kara da seri olarak üretebilmektedir. Yaprak buz makinelerinde elektrik tasarufu konusunda da sizlere emsallerinden farklı ve daha az elektrik üretimi sağlamaktadır. Buz üretiminde vida tipi sonsuz dişli metodu uygulandığın için kullanılan redüktör motoru diğerlerine göre daha az güç ile çalışır. Bu da elektrik tasarufu sağlamaktadır.

Tuzlu Su yaprak Buz Makinesi

Tuzlu Su yaprak buz makinelerimiz iki model olarak sizlere sunmaktayız. Deniz de ve kara da çalışan modelerimiz bulundukları ortamda sessiz ve hijyenik olarak çalışmaktadırlar. Yaprak buz makinelerimizind e Dorin CS marka motor kullanılmaktadır. Tuzlu su çalışan yaprak buz makinesi modelimiz 40 HP motor gücü ile çalışmaktadır. Bu modelimizde 316 L kalite krom kullanılır. ve makinelerin üzerinde bulunan tüm metal aksam kromdan yapılmaktadır. Bu da makinemizin deniz suyunda daha dayankılı verimli çalışmasını sağlamaktadır. Tuzlu su ile çalışan yaprak buz makinelerimiz soğutma sistemlerini su ile sağlamaktadır. Bu makineler 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedir.

Tatlı suYaprak Buz Makinesi

Tatlı Su yaprak buz makinelerimizden diğer modelimiz ise kara da çalışan yaprak buz makinesi modelimiz. Bu makinemizde dorin marka motor kullanmaktadır. Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. Kara yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır. Ve 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedirler.

Tatlı Su Yaprak Buz Makinesi 2 yıl garantili makineleri ve 7/24 teknik destek sağlayan uzman kadrosu ile sizlerin hizmetinizdedir. Sizlerde bize dilerseniz sitemiz üzerinden dilerseniz telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara