Categories Yaprak Buz Makineleri

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi imalatında sizlere en yaygın olarak kullanılan buz makineleri arasında yer almaktadır. Yaprak buz makineleri günümüzde en yaygın kullanılan ve sektörde en çok kullanılan buz makineleri arasında yer almaktadır. Bu noktada en önemli olan buz makinelerinin beklenilen tonajları karşılaması ve uzun süre dayanıklılık göstermesi gerekmektedir. Buz makinelerinin bu noktada iyi bir arge çalışması yapılarak satışa sunulması ve bulunduğu ortamlarda beklentilere cevap vermesi gerekmektedir. Buz makineleri konusunda sektörde 27 yıllık engin tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile Net endüstriyel Soğutma sistemleri sizlerin Yaprak Buz Makinesi konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Buz Makinesi imalatında sizlere yatay modelleri ve dikey modellerimiz ile dilediğiniz tonajlar da Buz makinelerini en uygun fiyatlar ve 2 yıllık garanti hizmetimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi

Yaprak Buz Makinelerimiz kendi imalatımız olup üzerlerinde çin menşeli malzemeler asla bulunmamaktadır. Motorlar italyan ve Alman modellerden tercih edilmektedir. Bu da makinelerimizin daha uzun süreli sorunsuz olarak çalışmasına yardımcı olmaktadır. Kuvvetli motorlar ve paslanmaz krom malzemelerden üretilen buz makinelerimiz kapasitelerinin üzerlerinden buz üretebilmektedir. Yaprak Buz makinelerimiz kapsamlı arge çalışmalarının arıdınan makinelerimizi kullanıma sunmaktayız. Yapılan bu kapsamlı çalışmalarının temeli makinelerin her ortamda en üst performansı sunması ve kapsamlı olarak çalışmasını sağlamaktadır.

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi dışında sizlere jel buz makinası ve soğuk hava deposu imalatında da hizmetlerimizi sunmaktayız. Jel buz makinaları bugün dünya genelinde yaprak buz makinalarının yerini almaya başlamış bulunmaktadır. Özellikleri ve malzemeleri koruması bakımından Jel buz makinaları her zaman daha kalıtsal sonuçlara imza atmaktadır. Balıkçı teknelerinde kullanılan jel buz makinası ürünü şoklayarak IQF sistemlerinin yerini almaktadır. Aynı zaman sıvışkan buz olması yani, jel şeklinde olmasından. Dolayı balıkları parçalamamaktadır. Bu da ürünlerinin bütünlüğünün korunması ve IQF özelliği sayesinde balıkların denizden çıktığı hali ile korunmasına yardımcı olmaktadır.

Ülkemizde üretilen buz makinaları arasında asla kalitesinden ve müşterilerinin en uygun hizmeti alma noktasında Net endustriyel Soğutma ailesi her zaman koşulsuz müşteri memnuyeti sloganımızı benimsemiş bulunmaktayız. En üst düzey performanslar da çalışan buz makinalarımızı gurur ile tüm Türkiye ve Dünya geneline müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi üretiminde 27 yıllık tecrübemizi kullanarak tüm fuarlar ve semineleri inceleyerek yenilikleri makinalarımıza uygulamaktayız.  Kendimizi geliştererek makinalarımızın güncel teknolojik ekipmanlar ile donatılmasına önem vermekteyiz.  Az düzey de elektrik tüketimi ve yüksek performansları almak için düzenli arge çalışmaları yapmaktayız. Yine piyasadaki emsallerine istinaden makinalarımızın daha sessiz çalışmalarını sağlamaktayız.

Dilediğiniz modellerde tonajlarda Yaprak Buz makinelerimizi sizlerden en uygun fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz. Buz makinelerimiz şuanda tüm Türkiye’de ve dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Buz Makinesi siparişleriniz den önce üretim tesislerimizi inceleyerek alacağınız ürünün tüm üretim aşamalarını inceleyebilirsiniz.

Sizler de yaprak buz makinesi yada dilediğiniz tonajlar da buz makinalarını en uygun fiyatlar ile temin etmek için hemen Net endustriyel soğutma sistemleri olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Categories Yaprak Buz Makineleri

Yaprak Buz Makinesi

Yaprak Buz Makinesi imalatında sektörde geçmişten günümüze kalitemizden ödün vermeden sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Türkiye ve dünya genelinde kalitesinden asla ödün vermeden hızlı servis ve garantili hizmet veren markası olan Net endüstriyel soğutma sistemleri en uygun fiyatlar ile sizlere dilediğiniz ton ve modeller de Yaprak Buz makinesi modellerini üretmektedir.

Yaprak buz makineleri Balıkçı teknelerinin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Yaprak buz makinelerinin ürettiği buz miktarı kadar kayıklarda dayanıklılıkları ve çalışma prensipleri de balıkçıların işlerini daha hızlı ve seri yapmaları için büyük önem arz etmektedir. Yaprak buz makinelerinde kullanılan metal aksamlar buz makinelerinin motoru ve bıçakları kadar önemlidir. Deniz suyuna dayanıklı olmaları ve paslanmaz olmaları makinelerin performanslarını doğrudan etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Buz makinelerinde kullanılan motor ise buzun üretimi sırasında performansı belirleyen kırmızı çizgi olarak yer almaktadır.  Yaprak Buz makineleri bu sebep ile 2 şekilde üretilmektedir. Bunlardan bu bahsettiğimiz değerlerin en önemlisi Deniz Suyu ile buz üretimi yapan Yaprak Buz Makineleridir.

Yaprak Buz Makinesi

Yaprak buz Makinelerinde Net Endüstriyel soğutma sistemleri olarak ürettiğimiz makinelerimiz ister Deniz Suyunda çalışmaları ister ise tatlı su ile çalışmaları konularında her zaman verdiğimiz tonajların üzerinde buz vermektedir. Bu noktada firmamız personeli kurdukları makineleri teslim etmeden önce müşterilerimize her zaman bunu yerinde test ederek teslim etmektedir. Buz makinelerimiz üzerinde bulunan tüm aksam yenilikçi ve en üst kalite ürünlerden seçilmektedir.

Buz makinelerimizin motorları italyan yada Alman modellerinden tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise daha dayanıklı ve kullanıcılara daha üst seviyelerde performans sunmasını sağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Yaptığımız arge çalışmalarımızda bu ülkelere ait motorlar performans düşüklüğü asla yaşatmamış ve her zaman en üst seviyelerde performansları bizlere sunmuştur.

Yine makinelerimizde her zaman krom tercih etmekteyiz.  Ülke ekonomimizde yaşanan sıkıntılara nazaran Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünleri sunmak için çalışmalarımızdan asla taviz vermemekteyiz.  Bu sebepten makinelerimizde kullandığımız tüm aksamların fiyatları ne kadar artarsa artsın bizler her zaman çizgimizi koruyarak aynı kalite de ürünlerimizi sizlerin kullanımına sunmaktayız.

1 ton ve 7 ton arasında ürettiğimiz yaprak buz makinelerimiz bugün ülkemizde birçok balıkçı kayıklarında sorunsuz ve ilk günki performansları ile buz üretimini yapmaktadır. Yaprak Buz Makinesi imalatında sizlerde kurumsal hizmet almak ve profesyonel bir destek almak istiyorsanız hemen iletişim numaramızdan yada web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.  Firmamızdan alacağınız hizmet zamanında teslimat ve en uygun fiyat kalitesi ile sizlere sunmaktayız.

Yine net endüstriyel soğutma sistemleri olarak Bulamaç (Jel ) Buz Makinesi , Kristal Buz Makinesi ve soğuk hava deposu imalatı kurulumu ile Aydın’dan tüm Türkiye geneline sizlerin hizmetinizde yer almaktadır. Sizlerde sektörde uzman personeli ile kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız hemen Net endustriyel soğutma ailesi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yaprak Buz Makinesi Ustası

Yaprak Buz Makinesi, 1000 ila 5000 kg arasında ve herhangi bir 24 saatlik periyotta çok çeşitli buz üretim kapasitelerinde mevcuttur. Modüler tasarım, MF ana ünitesinin, kapasite ve şekil bakımından değişen çok çeşitli farklı depolama kutusu seçeneklerine kurulmasına olanak tanır, bu da her uygulamanın bir üretim ve depolama kapasitesi kombinasyonu olduğu anlamına gelir. Balık işleyicileri gibi büyük üretim tesisleri, MF parçalama makinelerini bile kurabilir, böylelikle buzu doğrudan depolama soğuk odalarına dağıtabilir, bu da operasyonel üretkenliği en üst düzeye çıkarır ve buzun gereksiz işlenmesini azaltır.

Yaprak Buz makinesi
Yaprak Buz makinesi

‘SPLIT’ modelleri, uzman kurulum gerektiren uzak kondenser soğutma sistemleriyle çalışır. Bu sistemler, buz üretimi sırasında üretilen fazla ısı binanın dışına salındığı ve çalışma ortamına geri dönmediği için çevre sorunlarını azaltır ve bu da onları sıcaklığa duyarlı gıda üretimi işletmeleri için mükemmel hale getirir.

Yaprak buz, düzensiz bir gofret şekline sahip yassı parçalar halinde kuru ve aşırı soğutulmuş küçük buz olarak tanımlanabilir.

Bu tür küçük buz, genellikle bir silindir veya tambur şeklinde, soğutulmuş bir yüzeye su püskürtülerek veya dökülerek üretilir. Su yüzeyde donar ve ince buz tabakaları oluşturur (2-3 mm kalınlığında). Bir kazıyıcı, cam parçalarına benzeyen küçük parçalara kesilen aşırı soğutulmuş buzu çıkarır. Bu buz parçaları genellikle doğrudan tamburdan depolama için soğutulmuş bir bölmeye düşer. Soğutulmuş silindir, dikey veya yatay bir düzlemde dönebilir.

Gemide buz üretimi için özel olarak tasarlanmış ikinci, özellikle kompakt boyutlu Yaprak Buz Makinası, Net Endüstriyel tarafından üretilen normal tambur tarzı konfigürasyondan farklıdır ve bunun yerine dönen bir alt soğutmalı buharlaştırıcı diskte yaprak buz üretir. Buz, ayarlanabilir buz kazıyıcıları ile diskin her iki tarafından toplanır. Bu makinenin kompakt boyutu ve hafifliği göz önüne alındığında, bazı zanaat filolarında balık depolarında 12 ila 16 m uzunluğundaki teknelerin kullanılabildiği görülmektedir. Daha küçük gemilerin güverteye monte edilmesi muhtemeldir.

Yaprak buzdaki bir varyasyon, parçalı buz olarak bilinir. Parçacık buz, suyun buharlaşmalı bir bobin ile çevrili buz yapma silindirine boşaltılmasıyla üretilir. Su, silindirde -12 ila -30 ° C buharlaşma sıcaklığında dondurulur ve silindir içinde dönen ve buzu yukarı doğru iten bir vida ile çıkarılır. Buz, silindirin üst kısmına bastırılır, daha da dondurulur ve silindirin üstünden dışarı atılır. Yontulmuş buzun sıcaklığı -0,5 ° C ve ortalama kalınlık 7-8 mm’dir.

Yaprak Buz Makinesi Modelleri

Balıkçı gemilerine monte edildiğinde, Yaprak Buz Makinesi genellikle güverteye monte edilir. Böylece üretilen buz, bu amaçla sağlanan küçük bir kapakla doğrudan balık ambarına boşaltılır. Balıkçı tekneleri için tasarlanmış tambur tipi buz yapıcıların çoğunda, tambur merkezinin hemen altında bir buz boşaltma deliği bulunur. Bu da özel bir kapakla kurulmayı mümkün kılar. Makineye, güvertede konumuna ve üreticinin tavsiyelerine bağlı olarak, kontrol panellerini veya ünitenin diğer parçalarını çevreden korumak için bir çeşit perdeleme veya kabin gerekebilir.

Çoğu makine, hazneden buz çıkarıldıktan sonra saklama kutularına buz koymak için yer çekimine dayandığından, güverte altı kurulum genellikle daha sorunludur. Bu, makine kurulumu için alan sağlamak için güverte başlığına kadar yeterli yüksekliğe ve bir toplama alanına veya depolama bölmelerine yerçekimi beslemesine izin verecek kadar yüksekliğe sahip oldukça büyük balık tutma gerektirir. Yaprak veya kabuk buz makineleri, bir

konveyör veya burgu, daha büyük kaplara kurulacaktır, ancak örneklerin çoğunda, kanatlı ekip, üretilen buzu gerektiği gibi depolama maddelerine aktaracaktır.

Büyük buz yapıcılar için, tropikal bölgelerde, su sıcaklıkları 21 ° C’nin üzerinde olduğunda, besleme suyunun önemli ölçüde olmasını önlemek için ayrı bir soğutucuda (suyu 4.4 ila 7.2 ° C aralığına soğutmak için) soğutulması önerilir. daha düşük.

Buz çıktıları ve daha yüksek enerji tüketimi.  Yaprak Buz Makinesi başlıca avantajları şunlardır:

  • Yaprak buz, diğer buz türlerinden daha büyük bir ısı değişim yüzeyine sahiptir, bu nedenle balık ve buz arasındaki ısı transferi daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gerçekleşir.
  • Yaprak buz biraz fazla soğutulduğundan (-5 ila -7 ° C), buzlu sudan eritildiğinde kg başına 83 kcal verebilir; bu nedenle 0 ° C’de diğer buz türlerinden biraz daha fazla ısı elde edilebilir (kg başına 80 kcal).
  • Yeterince tasarlanmış aşırı soğutmalı (-5 ° C) yalıtımlı depolama sağlandığında saklaması ve taşıması kolaydır.
  • Bitki küçük ve kompakttır, blok buz bitkilerinden daha az yer kaplar.
  • Buz üretimi, makinenin çalıştırılmasından çok kısa bir süre sonra başlar ve neredeyse “talep üzerine buza” izin verir.
  • Buz, üretimden hemen sonra kullanıma hazırdır (kırılmasına gerek yoktur).

Yaprak Buz Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için sizlerde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Categories Yaprak Buz Makineleri

Yaprak Buz Makinesi Modelleri

Net Endüstriyel Soğutma Yaprak buz makinesi üretiminde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunmaya devam etmekteyiz. 1994 yılında girdiğimiz soğutma sistemleri sektöründe her zaman siz değerli müşterilerimize en son teknolojik ürünleri sunmanın ve yenilikleri makinelerimize ekleyerek sizlere kullanım kolaylığı sağlamanın gayret ve çalışması içindeyiz. Firmamız yaprak buz makinesi (tatlı su- tuzlu su) jel buz makinesi ve gırgır buz makinesi
(tatlı su- tuzlu su) gibi makineler ile sizlerin hizmetindedir. Ayrıca firmamız soğuk hava tesislerinin kurulması ve teknik problemlerde sizlerin hizmetinizdedir.

Tuzlu Su yaprak Buz Makinesi


Net Endüstriyel Soğutma yaprak buz makinelerimiz iki model olarak sizlere sunmaktayız. Deniz de ve kara da çalışan modelerimiz bulundukları ortamda sessiz ve hijyenik olarak çalışmaktadırlar. Yaprak buz makinelerimizinde Dorin CS marka motor kullanılmaktadır. Tuzlu su çalışan yaprak buz makinesi modelimiz 40 HP motor gücü ile çalışmaktadır. Bu modelimizde 316 L kalite krom kullanılır. ve makinelerin üzerinde bulunan tüm metal aksam kromdan yapılmaktadır. Bu da makinemizin deniz suyunda daha dayankılı verimli çalışmasını sağlamaktadır. Tuzlu su ile çalışan yaprak buz makinelerimiz soğutma sistemlerini su ile sağlamaktadır. Bu makineler 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedir.

Kara Yaprak Buz Makinesi

Net Endüstriyel Soğutma yaprak buz makinelerimizden diğer modelimiz ise kara da çalışan yaprak buz makinesi modelimiz. Bu makinemizde dorin marka motor kullanmaktadır. Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. Kara yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır. Ve 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedirler.

Yaprak Buz Makinesi Modelleri – 0533 644 69 47

Net Endüstriyel Soğutma yaprak buz makinesi günümüzde buz üretimin de zirvede yer alan makinelerdendir. Özellikle liste başında yaygın olarak kullanılan gıda sektörü yer alıyor. Özellikle et ve balık firmaları ürünlerinin daha uzun süre bozulmasını engellemek amacı ile buz makineleri kullanmaktadır.

Sizlerde Yaprak buz makinesi daha detaylı bilgi almak yada aklınıza takılan her türlü soru için hemen Net Endüstriyel Soğutma sistemleri olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızın ürettiği makineleri ve çalışma sistemlerini sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Soğutma sistemlerinin lider firması Net Endüstriyel Soğutma sistemleri ile dilediğiniz makinaya en uygun fiyat avantajları ulaşabilirsiniz.

Categories Yaprak Buz Makineleri

Yaprak Buz Makinesi – 0533 644 69 43

           Yaprak buz Makinesi günümüzde buz üretimin de zirvede yer alan makinelerdendir. Özeliikle liste başında yaygın olarak kullanılan gıda sektörü yer alıyor. Özellikle et ve balık firmaları ürünlerinin daha uzun süre bozulmasını engellemek amacı ile buz makineleri kullanmaktadır. Bunların yanında hamur işi yapan firmalar ve kafelerde ürünlerin bozulmasını engelleme amaçlı blok ya da yaprak buzlar kullanabiliyor. İçecek firmalar ve hazır yemek işletmeleri de içeceklerini soğutma amacı ile buz üretimi yapabiliyor.

Yaprak Buz Makinesi – 0533 644 69 43

           Yaprak Buz Makinesi ; tropikal ev standart şartlarda sorun çıkarmadan çalışabiliyor. Verimi yüksek olmasının yanında sessiz çalışması ile de tercih edilmektedir. Hijyenik buz üretimi yapan dikey tip buz evaporatörü, hiç durmadan çalışma özelliğine sahiptir. Avrupa normlarında olan ekipmanlar yüksek kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Hava soğutmalı olan buz jeneratörü su da soğutabiliyor. Su pompası, dişli motoru ve isteğe başlı tuz karışımı kontrol kutusu içinde yer alıyor. Şase ve bu bıçağı paslanmaz çelik olmasının yanında davul garbon kısmı da çelik özelliklerindedir. Vidalı ve yarı hermetik olan kompresörlü cihazlar R22, R507a, R404a soğutucu gaz özellikleri de bulunuyor. Fan kapasitesi ve yüksek kondensatörr bakımından pek çok zorlu testi geçen Yaprak Buz Makinesi farklı ihtiyaçlara farklı modellerle sunulmaktadır.

Yaprak Buz Makinesi
Yaprak Buz Makinesi

Yaprak Buz Makinesi – 0533 644 69 43

Bu makineler gemici buz makinesi olarak adlandırılmaktadır. Bu gemilerin yalpalanmasına ve sallanmasını tolere edecek şeklinde tasarlanmıştır. Denizden aldığı su ile buz üreten Yaprak buz Makinesi  3 farklı model ile sunuluyor. Bu üretiminde günlük 1500 ile 7500 kg arasında üretimler yapabilen cihaz dip tip tasarımındadır. Günlük 1,5 ton kapasitesine sahip yatay modeli de bulunmaktadır. SFM 30 modelinde günlük buz kapasitesi 3000 kg olurken SFM 50 modelinde günlük buz kapasitesi 5000 kg olmaktadır. Bu şekilde pek çok besinin transferi çok daha sağlıklı bir şekilde sağlanmış olmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklı kapasitelere sahip buz makineleri de tercih edilebilir. Bu makineler endüstriyel alanda oldukça önemli kullanımlara sahiptir.

Sizlerde yaprak su makinelerinde kalite ve güvenli bir şekilde sahip olmak istiyorsanız hemen Net Endüstriyel soğutma olarak bize ulaşabilirsiniz. Net soğutma sistemleri 1994 yılından günümüze özgün tasarım ve kaliteli soğutma makineleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Hemen Ara