Yaprak Buz Makinası soğutma sektöründe en yaygın kullanılan ve tercih edilen buz makinesi sistemlerindendir. Yaprak Buz makineleri seri buz üretimi ve dayanıklılık oranlarının diğer makinelere oranla fazla olmasından dolayı kullanıcılar tarafından daha çok seçilmektedirler. Yaprak buz makinesi üretiminde Net Endüstriyel Soğutma olarak 1994 yılında girdiğimiz soğutma sektöründe yenilikçi ve araştırmacı ruhumuz ile en çok piyasada seçilen firma olmanın sevincini yaşamaktayız.

Net endüstriyel soğutma olarak Aydın’dan tüm Türkiye’ye servis ağımız ile yaprak buz makinesi gırgır buz makinesi ve jel soğutma makinesi üstün bir hizmet ağına sahip bulunmaktayız. Yaprak buz makineleri iki çeşit olarak bulunmaktadır.

  • Tatlı su yaprak Makineleri
  • Deniz Suyu Yaprak Buz Makineleri

Yaprak Buz Makinası Ve Yaprak Buz Makinası Modelleri

Yaprak buz makinesi olarak, yaprak tip buz üreten buz makinasında altı ayrı kapasite sunmaktadır. Buz makinalarımız, kapasiteleri 1 ton buz günlük üretiminden 7,5 ton buz günlük üretime kadar imal edilmektedir. Bu kapasiteler şebeke suyu tatlı sudan buz üretimi içindir. Deniz suyu buz makinaları ise, 1 ton deniz suyu buz günlük buz üretiminiden 8 tona kadar imal edilir.

Buz makinesi yatay silindirli olup, başta silindir dahil komple suyun temas malzemeleri paslanmaz inoxtur. Buz makinasının soğutucu gaz giriş ve çıkış sistemi aynı tek taraftan mükemmel sızdırmazlık sistemiyle sağlanmıştır. Net Endüstriyel Soğutma buz makinası imalatında sadece bu yönüyle bile mükemmel dizayn uygulamıştır. Buz makinasının komple paslanmaz olması ve de komple su tankının takıma ihtiyaç duyulmadan 3 dakikada sökülüp temizlenebilmesi Net Endüstriyel Soğutma marka buz makinasını tam hijyen sınıfına sokmaktadır.

Yaprak tip buz Makinesi, balıkçılık sektöründe ; balıkçı gemilerinde deniz suyundan buz yapmak için, süpermarketlerde balık reyonlarında buz üzerinde balık satışı için, balık üretme çiftliklerinde sıkça kullanılır. Ayrıca buz makinası ile üretilen yaprak buz unlu mamüller ve ekmek fırınında hamura katılır. Net Endüstriyel Soğutma yaprak buz makinası tavuk ve hindi kesimhanelerinde buzlu su ile yıkamada şoklamada kullanılır.

Yaprak Buz Makinası- 0533 644 69 43

Net Endüstriyel Soğutma Yaprak buz makinalarını süpermarket veya hipermarketlerde balık reyonunun yanına veya balık soğuk odası üzerine split tip olarak monte edilir. Unlu mamüllerde veya ekmek fırınlarında da buz makinası hamurhaneye kurulur. Önündeki kovalara sürekli buz akışı oluşur. Buzun hamura tartılarak konması gerekir.

Net Endüstriyel Soğutma yaprak buz Makinesi alanında yüksek kalitede, tam inox  (paslanmaz) ve profosyonel dizaynda endüstriyel ürünler sunar.

Diğer İlgili Makalelerimiz:

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara