Yaprak buz makinası imalatında sizlere Aydın ilinden tüm Türkiye’ ye geneline hizmetlerimizi sunmaktayız. Buz Makineleri arasında en yaygın kullanım alanına sahip olan buz makinesi yaprak buz makineleridir.  Yaprak Buz Makinaları balıkçıların ve fırınların üretim de ürün saklamasında en önemli yeri teşkil etmektedir. Bu makineler üretim aşamalarında tatlı su yaprak buz makinaları ve Deniz suyu ile çalışan yaprak buz makinaları olarak 2 aşamalı üretilmektedir.  Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak ürettiğimiz buz makinalarımız bu iki suya göre de 24 saatte 1 ton, 3 ton, 5 ton, 7 ton ve 14 tona kadar buz üretebilmektedir.

Yaprak Buz Makinası

Yaprak buz makinalarımızın tüm aşamaları yerli üretim olarak hazırlanmaktadır. Makinalarımız kullanılan motor sistemlerimiz ile Alman yada İtalyan motorları tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı bu motorların ömürleri diğer emsallerine göre daha uzun sürelidir. Ve performansları uzun yıllar aynı olarak devam etmektedir. Buz makinası üretiminden senelerdir yapılan tüm arge çalışmalarını takip ederek makinalarımızı yeni modern sistemlere göre dizayn etmekteyiz.

Yaprak Buz Makinası
Yaprak Buz Makinası

Net endüstriyel soğutma sistemleri olarka genç ve dinamik kadromuz ile her zaman müşterilerimize en kaliteli ve kullanımında asla sorun yaratmayacak makinları üretmekteyiz. Ülkemizde bulunan ekonomik sorunları da göz önünde bulundurarak kaliteli ve performansları ile diğer tüm makinalardan. Üstün olan buz makinalarımızı en uygun fiyatlar ile kullanıcılara ulaştırmaktayız. Yaptığımız tüm ürünlerimiz kullanılacakları alanlara uygun olarak dizayn edilmektedir. Motor güçleri ve sessiz performansları ile Yaprak buz makinalarımız sizlere buz üretiminde dilediğiniz tüm kolaylıkları sağlamaktadır.

Yaprak Buz makinalarımızın ürettiği buzlar hem kalın ve hem de seri olarak 24 saatte makinaların taahüt edilen tonajlarının üzerinde buz üreterek sizlere ekonomik olarak destek yaratmaktadır. Tüm Türkiye genelinde hangi marka buz makinası kullanıyor olursanız olun sizlere her konuda Teknik destek sunmaktayız. Yaprak buz makinası ve jel buz makinaları konularında. Net Endustriyel soğutma ailesi olarak sizlere her zaman en profesyonel destekleri sunmaktayız.

Firmamız Yaprak Buz üretiminde her zaman müşterilerinden gelen referanslar ve övgü dolu mesajlar ile.  Buz makinası imalatında sizlere en kurumsal hizmeti sunmaktadır. Sizlerde Yaprak Buz Makinası hizmetinde garanti süresi boyunca yada Garanti süresi dışında 7/24 teknik destek hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen bize ulaşınız.  Net Endustriyel Soğutma sistemleri olarak sektör de geçen yıllarımız ve tecrübemiz ile her zaman müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Yaprak buz Makinelerinde Net Endüstriyel soğutma sistemleri olarak ürettiğimiz makinelerimiz ister Deniz Suyunda çalışmaları ister ise tatlı su ile çalışmaları konularında her zaman verdiğimiz tonajların üzerinde buz vermektedir. Bu noktada firmamız personeli kurdukları makineleri teslim etmeden önce müşterilerimize her zaman bunu yerinde test ederek teslim etmektedir. Buz makinelerimiz üzerinde bulunan tüm aksam yenilikçi ve en üst kalite ürünlerden seçilmektedir.

Yaprak Buz Makinası Fiyatları

Buz makinelerimizin motorları italyan yada Alman modellerinden tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise daha dayanıklı ve kullanıcılara daha üst seviyelerde performans sunmasını sağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Yaptığımız arge çalışmalarımızda bu ülkelere ait motorlar performans düşüklüğü asla yaşatmamış ve her zaman en üst seviyelerde performansları bizlere sunmuştur.

Yine makinelerimizde her zaman krom tercih etmekteyiz.  Ülke ekonomimizde yaşanan sıkıntılara nazaran Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünleri sunmak için çalışmalarımızdan asla taviz vermemekteyiz.  Bu sebepten makinelerimizde kullandığımız tüm aksamların fiyatları ne kadar artarsa artsın bizler her zaman çizgimizi koruyarak aynı kalite de ürünlerimizi sizlerin kullanımına sunmaktayız.

1 ton ve 7 ton arasında ürettiğimiz yaprak buz makinelerimiz bugün ülkemizde birçok balıkçı kayıklarında sorunsuz ve ilk günki performansları ile buz üretimini yapmaktadır. Yaprak Buz Makinesi imalatında sizlerde kurumsal hizmet almak ve profesyonel bir destek almak istiyorsanız hemen iletişim numaramızdan yada web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.  Firmamızdan alacağınız hizmet zamanında teslimat ve en uygun fiyat kalitesi ile sizlere sunmaktayız.

Yine net endüstriyel soğutma sistemleri olarak Bulamaç (Jel ) Buz Makinesi , Kristal Buz Makinesi ve soğuk hava deposu imalatı kurulumu ile Aydın’dan tüm Türkiye geneline sizlerin hizmetinizde yer almaktadır. Sizlerde sektörde uzman personeli ile kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız hemen Net endustriyel soğutma ailesi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yaprak Buz Makinası
Yaprak Buz Makinası

Yaprak Buz Makinesi, 1000 ila 5000 kg arasında ve herhangi bir 24 saatlik periyotta çok çeşitli buz üretim kapasitelerinde mevcuttur. Modüler tasarım, MF ana ünitesinin, kapasite ve şekil bakımından değişen çok çeşitli farklı depolama kutusu seçeneklerine kurulmasına olanak tanır, bu da her uygulamanın bir üretim ve depolama kapasitesi kombinasyonu olduğu anlamına gelir. Balık işleyicileri gibi büyük üretim tesisleri, MF parçalama makinelerini bile kurabilir, böylelikle buzu doğrudan depolama soğuk odalarına dağıtabilir, bu da operasyonel üretkenliği en üst düzeye çıkarır ve buzun gereksiz işlenmesini azaltır.

‘SPLIT’ modelleri, uzman kurulum gerektiren uzak kondenser soğutma sistemleriyle çalışır. Bu sistemler, buz üretimi sırasında üretilen fazla ısı binanın dışına salındığı ve çalışma ortamına geri dönmediği için çevre sorunlarını azaltır ve bu da onları sıcaklığa duyarlı gıda üretimi işletmeleri için mükemmel hale getirir.

Yaprak buz, düzensiz bir gofret şekline sahip yassı parçalar halinde kuru ve aşırı soğutulmuş küçük buz olarak tanımlanabilir.

Bu tür küçük buz, genellikle bir silindir veya tambur şeklinde, soğutulmuş bir yüzeye su püskürtülerek veya dökülerek üretilir. Su yüzeyde donar ve ince buz tabakaları oluşturur (2-3 mm kalınlığında). Bir kazıyıcı, cam parçalarına benzeyen küçük parçalara kesilen aşırı soğutulmuş buzu çıkarır. Bu buz parçaları genellikle doğrudan tamburdan depolama için soğutulmuş bir bölmeye düşer. Soğutulmuş silindir, dikey veya yatay bir düzlemde dönebilir.

Gemide buz üretimi için özel olarak tasarlanmış ikinci, özellikle kompakt boyutlu Yaprak Buz Makinası, Net Endüstriyel tarafından üretilen normal tambur tarzı konfigürasyondan farklıdır ve bunun yerine dönen bir alt soğutmalı buharlaştırıcı diskte yaprak buz üretir. Buz, ayarlanabilir buz kazıyıcıları ile diskin her iki tarafından toplanır. Bu makinenin kompakt boyutu ve hafifliği göz önüne alındığında, bazı zanaat filolarında balık depolarında 12 ila 16 m uzunluğundaki teknelerin kullanılabildiği görülmektedir. Daha küçük gemilerin güverteye monte edilmesi muhtemeldir.

Yaprak buzdaki bir varyasyon, parçalı buz olarak bilinir. Parçacık buz, suyun buharlaşmalı bir bobin ile çevrili buz yapma silindirine boşaltılmasıyla üretilir. Su, silindirde -12 ila -30 ° C buharlaşma sıcaklığında dondurulur ve silindir içinde dönen ve buzu yukarı doğru iten bir vida ile çıkarılır. Buz, silindirin üst kısmına bastırılır, daha da dondurulur ve silindirin üstünden dışarı atılır. Yontulmuş buzun sıcaklığı -0,5 ° C ve ortalama kalınlık 7-8 mm’dir.

Yaprak Buz Makinası Teknik Servisi

Balıkçı gemilerine monte edildiğinde, Yaprak Buz Makinesi genellikle güverteye monte edilir. Böylece üretilen buz, bu amaçla sağlanan küçük bir kapakla doğrudan balık ambarına boşaltılır. Balıkçı tekneleri için tasarlanmış tambur tipi buz yapıcıların çoğunda, tambur merkezinin hemen altında bir buz boşaltma deliği bulunur. Bu da özel bir kapakla kurulmayı mümkün kılar. Makineye, güvertede konumuna ve üreticinin tavsiyelerine bağlı olarak, kontrol panellerini veya ünitenin diğer parçalarını çevreden korumak için bir çeşit perdeleme veya kabin gerekebilir.

Çoğu makine, hazneden buz çıkarıldıktan sonra saklama kutularına buz koymak için yer çekimine dayandığından, güverte altı kurulum genellikle daha sorunludur. Bu, makine kurulumu için alan sağlamak için güverte başlığına kadar yeterli yüksekliğe ve bir toplama alanına veya depolama bölmelerine yerçekimi beslemesine izin verecek kadar yüksekliğe sahip oldukça büyük balık tutma gerektirir. Yaprak veya kabuk buz makineleri, bir

konveyör veya burgu, daha büyük kaplara kurulacaktır, ancak örneklerin çoğunda, kanatlı ekip, üretilen buzu gerektiği gibi depolama maddelerine aktaracaktır.

Yaprak Buz Makinası
Yaprak Buz Makinası

Büyük buz yapıcılar için, tropikal bölgelerde, su sıcaklıkları 21 ° C’nin üzerinde olduğunda, besleme suyunun önemli ölçüde olmasını önlemek için ayrı bir soğutucuda (suyu 4.4 ila 7.2 ° C aralığına soğutmak için) soğutulması önerilir. daha düşük.

Buz çıktıları ve daha yüksek enerji tüketimi.  Yaprak Buz Makinesi başlıca avantajları şunlardır:

  • Yaprak buz, diğer buz türlerinden daha büyük bir ısı değişim yüzeyine sahiptir, bu nedenle balık ve buz arasındaki ısı transferi daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gerçekleşir.
  • Yaprak buz biraz fazla soğutulduğundan (-5 ila -7 ° C), buzlu sudan eritildiğinde kg başına 83 kcal verebilir; bu nedenle 0 ° C’de diğer buz türlerinden biraz daha fazla ısı elde edilebilir (kg başına 80 kcal).
  • Yeterince tasarlanmış aşırı soğutmalı (-5 ° C) yalıtımlı depolama sağlandığında saklaması ve taşıması kolaydır.
  • Bitki küçük ve kompakttır, blok buz bitkilerinden daha az yer kaplar.
  • Buz üretimi, makinenin çalıştırılmasından çok kısa bir süre sonra başlar ve neredeyse “talep üzerine buza” izin verir.
  • Buz, üretimden hemen sonra kullanıma hazırdır (kırılmasına gerek yoktur).

Yaprak Buz Makinesi hakkında detaylı bilgi almak için sizlerde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara