Blog

Endüstriyel Buz Makinası

Endüstriyel Buz Makinası Ekmek fırınlarında ve unlu mamüllerde hamur karılmasında yaprak tip hijyenik buza ihtiyaç vardır. Net Endüstriyel buz makinası hijyen sınıfı özelliklerde dizayn edilmiş olup, ekmek fırınlarında, simit, börek, pasta, her türlü unlu mamül imalatında kullanılmaktadır. Unlu Mamüllerde kullandığımız Buz makinesi sizlere hijyenik ve seri olarak buz üretmektedir. Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak Türkiye genelinden birden fazla ekmek fabrikasına buz makinemizi kurmanın gururunu yaşamaktayız.

Endüstriyel Buz Makinası

Fırın Yaprak Buz Makinesi veya ekmek fırınlarında da buz makinası hamurhaneye kurulur. Önündeki kovalara sürekli buz akışı oluşur. Buzun hamura tartılarak konması gerekir. Ekmek fırınlarında buz hamuru soğuk tutması için katılıyor. Hamurun canlı olması ve hamuru sıcaktan korumak için kullanılıyor. hamuru soğuk tutmazsak hamur kendiliğinden çöker iyi ekmek çıkmaz. Ekmek fırından çıkınca sönük olur.

Endüstriyel Buz Makinası
Endüstriyel Buz Makinası

Buz makinesi yatay silindirli olup, başta silindir dahil komple suyun temas malzemeleri paslanmaz inoxtur. Buz makinasının soğutucu gaz giriş ve çıkış sistemi aynı tek taraftan mükemmel sızdırmazlık sistemiyle sağlanmıştır. Net endüstriyel buz makinası imalatında sadece bu yönüyle bile mükemmel dizayn uygulamıştır. Buz makinasının komple paslanmaz olması ve de komple su tankının takıma ihtiyaç duyulmadan 3 dakikada sökülüp temizlenebilmesi Net endüstriyel marka buz makinasını tam hijyen sınıfına sokmaktadır.

Endüstriyel Buz Makinası sizlere en kaliteli ve seri buz üretimini ister deniz de isterseniz kara da seri olarak üretebilmektedir. Yaprak buz makinelerinde elektrik tasarufu konusunda da sizlere emsallerinden farklı ve daha az elektrik üretimi sağlamaktadır. Buz üretiminde vida tipi sonsuz dişli metodu uygulandığın için kullanılan redüktör motoru diğerlerine göre daha az güç ile çalışır. Bu da elektrik tasarufu sağlamaktadır.

Fırın Yaprak Buz Makinesi dorin marka motor kullanmaktadır. Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. Kara yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır. Ve 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedirler.

Endüstriyel Buz Makinası 2 yıl garantili makineleri ve 7/24 teknik destek sağlayan uzman kadrosu ile sizlerin hizmetinizdedir. Sizlerde bize dilerseniz sitemiz üzerinden dilerseniz telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. Net Endüstriyel soğutma sistemleri olaral soğutma ve buz makinesi üretiminde Aydın’da bulunan fabrikamızdan tüm Türkiye’ye hizmetlerimizi sunmaktayız.

Fırıncı Buz Makinası

Endüstriyel Buz Makinası imalatında sizlere Aydın ilinden tüm Türkiye’ ye geneline hizmetlerimizi sunmaktayız. Buz Makineleri arasında en yaygın kullanım alanına sahip olan buz makinesi yaprak buz makineleridir.  Yaprak Buz Makinaları balıkçıların ve fırınların üretim de ürün saklamasında en önemli yeri teşkil etmektedir. Bu makineler üretim aşamalarında tatlı su yaprak buz makinaları ve Deniz suyu ile çalışan yaprak buz makinaları olarak 2 aşamalı üretilmektedir.  Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak ürettiğimiz buz makinalarımız bu iki suya göre de 24 saatte 1 ton, 3 ton, 5 ton, 7 ton ve 14 tona kadar buz üretebilmektedir.

Yaprak buz makinalarımızın tüm aşamaları yerli üretim olarak hazırlanmaktadır. Makinalarımız kullanılan motor sistemlerimiz ile Alman yada İtalyan motorları tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı bu motorların ömürleri diğer emsallerine göre daha uzun sürelidir. Ve performansları uzun yıllar aynı olarak devam etmektedir. Buz makinası üretiminden senelerdir yapılan tüm arge çalışmalarını takip ederek makinalarımızı yeni modern sistemlere göre dizayn etmekteyiz.

Endüstriyel Buz Makinası
Endüstriyel Buz Makinası

Net endüstriyel soğutma sistemleri olarka genç ve dinamik kadromuz ile her zaman müşterilerimize en kaliteli ve kullanımında asla sorun yaratmayacak makinları üretmekteyiz. Ülkemizde bulunan ekonomik sorunları da göz önünde bulundurarak kaliteli ve performansları ile diğer tüm makinalardan. Üstün olan buz makinalarımızı en uygun fiyatlar ile kullanıcılara ulaştırmaktayız. Yaptığımız tüm ürünlerimiz kullanılacakları alanlara uygun olarak dizayn edilmektedir. Motor güçleri ve sessiz performansları ile Yaprak buz makinalarımız sizlere buz üretiminde dilediğiniz tüm kolaylıkları sağlamaktadır.

Yaprak Buz makinalarımızın ürettiği buzlar hem kalın ve hem de seri olarak 24 saatte makinaların taahüt edilen tonajlarının üzerinde buz üreterek sizlere ekonomik olarak destek yaratmaktadır. Tüm Türkiye genelinde hangi marka buz makinası kullanıyor olursanız olun sizlere her konuda Teknik destek sunmaktayız. Yaprak buz makinası ve jel buz makinaları konularında. Net Endustriyel soğutma ailesi olarak sizlere her zaman en profesyonel destekleri sunmaktayız.

Endüstriyel Buz Makinası İmalatı

Firmamız Yaprak Buz üretiminde her zaman müşterilerinden gelen referanslar ve övgü dolu mesajlar ile.  Buz makinası imalatında sizlere en kurumsal hizmeti sunmaktadır. Sizlerde Yaprak Buz Makinası hizmetinde garanti süresi boyunca yada Garanti süresi dışında 7/24 teknik destek hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen bize ulaşınız.  Net Endustriyel Soğutma sistemleri olarak sektör de geçen yıllarımız ve tecrübemiz ile her zaman müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Yaprak buz Makinelerinde Net Endüstriyel soğutma sistemleri olarak ürettiğimiz makinelerimiz ister Deniz Suyunda çalışmaları ister ise tatlı su ile çalışmaları konularında her zaman verdiğimiz tonajların üzerinde buz vermektedir. Bu noktada firmamız personeli kurdukları makineleri teslim etmeden önce müşterilerimize her zaman bunu yerinde test ederek teslim etmektedir. Buz makinelerimiz üzerinde bulunan tüm aksam yenilikçi ve en üst kalite ürünlerden seçilmektedir.

Buz makinelerimizin motorları italyan yada Alman modellerinden tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise daha dayanıklı ve kullanıcılara daha üst seviyelerde performans sunmasını sağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Yaptığımız arge çalışmalarımızda bu ülkelere ait motorlar performans düşüklüğü asla yaşatmamış ve her zaman en üst seviyelerde performansları bizlere sunmuştur.

Yine makinelerimizde her zaman krom tercih etmekteyiz.  Ülke ekonomimizde yaşanan sıkıntılara nazaran Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünleri sunmak için çalışmalarımızdan asla taviz vermemekteyiz.  Bu sebepten makinelerimizde kullandığımız tüm aksamların fiyatları ne kadar artarsa artsın bizler her zaman çizgimizi koruyarak aynı kalite de ürünlerimizi sizlerin kullanımına sunmaktayız.

1 ton ve 7 ton arasında ürettiğimiz yaprak buz makinelerimiz bugün ülkemizde birçok balıkçı kayıklarındave fırınlarında  sorunsuz ve ilk günki performansları ile buz üretimini yapmaktadır. Yaprak Buz Makinesi imalatında sizlerde kurumsal hizmet almak ve profesyonel bir destek almak istiyorsanız hemen iletişim numaramızdan yada web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.  Firmamızdan alacağınız hizmet zamanında teslimat ve en uygun fiyat kalitesi ile sizlere sunmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş


WhatsApp chat
Hemen Ara