Blog

jel buz makinesi

Jel Buz Makinesi Ve Jel Buz Makinesi Modelleri

Jel Buz Makinesi Modelleri genellikle akışkan kristalli ve su solüsyonun genellikle deniz suyu yada tatalı su karışımıdır. Ayrıca jel buzlar likit buz ve benzeri olarakda bulunmaktadır. Je buz yapmanın genellikle iki yöntemi vardır. Her yöntemin ise kendine has avantajları ve dez avantajları bulunmaktadır.

Net Endüstriye soğutma sistemleri olarak buz makineleri sektöründe 1994 yılında faaliyetlerimiz gelişen sektöre uygun olarak yürütmekteyiz. Jel soğutma sistemleri sektörde lider olduğumuz buz makineleri arasındadır. Jel Buz makinesi imalatı ve makineler de oluşa bilecek teknik arızalarda Net Endüstriyel soğutma sistemleri olarak 7/24 siz kullanıcılarımıza hizmetlerimizi sunmaktayız.

Jel Buz Makinesi Ve Jel Buz Makinesi Modelleri

Jel Buz makinelerinimiz deniz suyunda buz ve tatlı sudan buz yapabilmektedir. Bu karşımdan oluşan buzun kalınlığı 0,6 ve 100 mm arasında değişmler göstermektedir. Bu tür jel buz yapmak buzun kırılması ve çğütülmesi dahil olmak üzere aşırı bir enerji üretimi sağlamaktadır. Jel buz evaporatörde yapılabilir.  Su pombası içinde biriken tuzlu su borudan pompalanır vesoğutu iç ve dış borular arasında devridaim olur. Buz kristali -8 ve 12C evaporatör iç yüzeyinde olur ve buz kazıyıcı ile kazınır. Bu kazınma sonrasında suyun karışımı jel buzdur.

jel buz makinesi
jel buz makinesi

Jel Buz Makinesi Modellerimiz güvenilir ve uyumlu makinelerdir. Bu makineler minimum seviyede tuzluluk bulundurmaktadır.  Bu makineler maksimum soğutma sağlar ve yüksek seviyede seri olark buz üretebilmektedir. Buz miktarını artırmak için paslanmaz çelik konsollu motorlar kullanımaktadır. Jel Buz makineler Net endüstriyel soğutma sistemleri garantisi ile birden fazla sektörde seri üretim ile kullanılmaktadır.

Jel Buz Makinesi – 0533 644 69 43

Sizlerde Jel Buz Makinesi Modelleri sistemleri ile garantili ve yüksek performanslı makinelerden yararlanmak için hemen Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak bizlere ister sitemiz üzerinden isterseniz telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Verdiğiniz siparişler üretim fabrikamızdan tamamlandıktan sonra uzman teknik kadromuz ile adreslerinize yada tesislerinize kurulmaktadır.

Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak sizlere yaprak buz makinesi, gırgır buz makinesi yada soğutma tesislerinizin kurulmasında da uzman kadromuz ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


WhatsApp chat