Ekmek fırınlarında ve unlu mamüllerde hamur karılmasında yaprak tip hijyenik buza ihtiyaç vardır. Net Endüstriyel buz makinası hijyen sınıfı özelliklerde dizayn edilmiş olup, ekmek fırınlarında, simit, börek, pasta, her türlü unlu mamül imalatında kullanılmaktadır. Unlu Mamüllerde kullandığımız Buz makinesi sizlere hijyenik ve seri olarak buz üretmektedir. Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak Türkiye genelinden birden fazla ekmek fabrikasına buz makinemizi kurmanın gururunu yaşamaktayız.

Fırın Yaprak Buz Makinesi veya ekmek fırınlarında da buz makinası hamurhaneye kurulur. Önündeki kovalara sürekli buz akışı oluşur. Buzun hamura tartılarak konması gerekir. Ekmek fırınlarında buz hamuru soğuk tutması için katılıyor. Hamurun canlı olması ve hamuru sıcaktan korumak için kullanılıyor. hamuru soğuk tutmazsak hamur kendiliğinden çöker iyi ekmek çıkmaz. Ekmek fırından çıkınca sönük olur.

Buz makinesi yatay silindirli olup, başta silindir dahil komple suyun temas malzemeleri paslanmaz inoxtur. Buz makinasının soğutucu gaz giriş ve çıkış sistemi aynı tek taraftan mükemmel sızdırmazlık sistemiyle sağlanmıştır. Net endüstriyel buz makinası imalatında sadece bu yönüyle bile mükemmel dizayn uygulamıştır. Buz makinasının komple paslanmaz olması ve de komple su tankının takıma ihtiyaç duyulmadan 3 dakikada sökülüp temizlenebilmesi Net endüstriyel marka buz makinasını tam hijyen sınıfına sokmaktadır.

FırınYaprak Buz Makinesi – 0533 644 69 43

Fırın Yaprak Buz Makinesi sizlere en kaliteli ve seri buz üretimini ister deniz de isterseniz kara da seri olarak üretebilmektedir. Yaprak buz makinelerinde elektrik tasarufu konusunda da sizlere emsallerinden farklı ve daha az elektrik üretimi sağlamaktadır. Buz üretiminde vida tipi sonsuz dişli metodu uygulandığın için kullanılan redüktör motoru diğerlerine göre daha az güç ile çalışır. Bu da elektrik tasarufu sağlamaktadır.

Fırın Yaprak Buz Makinesi dorin marka motor kullanmaktadır. Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. Kara yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır. Ve 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedirler.

Fırın Yaprak Buz Makinesi 2 yıl garantili makineleri ve 7/24 teknik destek sağlayan uzman kadrosu ile sizlerin hizmetinizdedir. Sizlerde bize dilerseniz sitemiz üzerinden dilerseniz telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. Net Endüstriyel soğutma sistemleri olaral soğutma ve buz makinesi üretiminde Aydın’da bulunan fabrikamızdan tüm Türkiye’ye hizmetlerimizi sunmaktayız.
Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara