5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi imalatında sizlere en yaygın olarak kullanılan buz makineleri arasında yer almaktadır. Yaprak buz makineleri günümüzde en yaygın kullanılan ve sektörde en çok kullanılan buz makineleri arasında yer almaktadır. Bu noktada en önemli olan buz makinelerinin beklenilen tonajları karşılaması ve uzun süre dayanıklılık göstermesi gerekmektedir. Buz makinelerinin bu noktada iyi bir arge çalışması yapılarak satışa sunulması ve bulunduğu ortamlarda beklentilere cevap vermesi gerekmektedir. Buz makineleri konusunda sektörde 27 yıllık engin tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile Net endüstriyel Soğutma sistemleri sizlerin Yaprak Buz Makinesi konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Buz Makinesi imalatında sizlere yatay modelleri ve dikey modellerimiz ile dilediğiniz tonajlar da Buz makinelerini en uygun fiyatlar ve 2 yıllık garanti hizmetimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi

Yaprak Buz Makinelerimiz kendi imalatımız olup üzerlerinde çin menşeli malzemeler asla bulunmamaktadır. Motorlar italyan ve Alman modellerden tercih edilmektedir. Bu da makinelerimizin daha uzun süreli sorunsuz olarak çalışmasına yardımcı olmaktadır. Kuvvetli motorlar ve paslanmaz krom malzemelerden üretilen buz makinelerimiz kapasitelerinin üzerlerinden buz üretebilmektedir. Yaprak Buz makinelerimiz kapsamlı arge çalışmalarının arıdınan makinelerimizi kullanıma sunmaktayız. Yapılan bu kapsamlı çalışmalarının temeli makinelerin her ortamda en üst performansı sunması ve kapsamlı olarak çalışmasını sağlamaktadır.

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi dışında sizlere jel buz makinası ve soğuk hava deposu imalatında da hizmetlerimizi sunmaktayız. Jel buz makinaları bugün dünya genelinde yaprak buz makinalarının yerini almaya başlamış bulunmaktadır. Özellikleri ve malzemeleri koruması bakımından Jel buz makinaları her zaman daha kalıtsal sonuçlara imza atmaktadır. Balıkçı teknelerinde kullanılan jel buz makinası ürünü şoklayarak IQF sistemlerinin yerini almaktadır. Aynı zaman sıvışkan buz olması yani, jel şeklinde olmasından. Dolayı balıkları parçalamamaktadır. Bu da ürünlerinin bütünlüğünün korunması ve IQF özelliği sayesinde balıkların denizden çıktığı hali ile korunmasına yardımcı olmaktadır.

Ülkemizde üretilen buz makinaları arasında asla kalitesinden ve müşterilerinin en uygun hizmeti alma noktasında Net endustriyel Soğutma ailesi her zaman koşulsuz müşteri memnuyeti sloganımızı benimsemiş bulunmaktayız. En üst düzey performanslar da çalışan buz makinalarımızı gurur ile tüm Türkiye ve Dünya geneline müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi

5 Tonluk Yaprak Buz Makinesi üretiminde 27 yıllık tecrübemizi kullanarak tüm fuarlar ve semineleri inceleyerek yenilikleri makinalarımıza uygulamaktayız.  Kendimizi geliştererek makinalarımızın güncel teknolojik ekipmanlar ile donatılmasına önem vermekteyiz.  Az düzey de elektrik tüketimi ve yüksek performansları almak için düzenli arge çalışmaları yapmaktayız. Yine piyasadaki emsallerine istinaden makinalarımızın daha sessiz çalışmalarını sağlamaktayız.

Dilediğiniz modellerde tonajlarda Yaprak Buz makinelerimizi sizlerden en uygun fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz. Buz makinelerimiz şuanda tüm Türkiye’de ve dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Buz Makinesi siparişleriniz den önce üretim tesislerimizi inceleyerek alacağınız ürünün tüm üretim aşamalarını inceleyebilirsiniz.

Sizler de yaprak buz makinesi yada dilediğiniz tonajlar da buz makinalarını en uygun fiyatlar ile temin etmek için hemen Net endustriyel soğutma sistemleri olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara