Buz Üretim Tesisi imalatı Ve Buz tesisi kurulumu konusunda Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Buz Üretim Tesisi imalatı Ve Buz tesisi kurulumu kendi imalatımız olan makinalarımız ve kaliteli işçilik ile sizlere üretimde lider firma olmanın yolunu açmaktayız.  Buz üretiminde kullandığımız ürünlerin tamamı kromdan yapılmaktadır. Firmamız 1994 den günümüze kadar sizlere buz sistemlerinde gerek makinaları ve gerekse buz fabrikaları kurulumunda sizlere kaliteli bir işçilik sunmaktadır.

Net endüstriyel soğutma sistemleri sizlere soğutma odaları IQF şoklama sistemleri konularında dünya standartlarına uygun ve günümüz teknolojisini kullarak dilediğiniz tesislerin kurulumlarını kurmaktayız.

Buz Üretim Tesisi imalatı Ve Buz tesisi kurulumu – 0533 644 69 43

Buz üretiminde enerjinin en yüksek maaliyet oluşturduğu günümüzde enerji tasarruflu hijyenik ve pratik kulllanışlı tesisler kurmayı ilke edinmiş olan firmamız son projesinde bu iddasını kanıtlamıştır.Firmamız bu üretim tesisleri, soğutma kompresörü tamir revizyon ve yedek parça temini işlerinde ihtisas sahibi olup bu konulardaki ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Buz Üretim Tesisi imalatı Ve Buz tesisi kurulumu
Buz Üretim Tesisi imalatı Ve Buz tesisi kurulumu

Buz Üretim Tesisi imalatı Ve Buz tesisi kurulumunda balık tesislerine soğutma odaları yada buz üretimi yapmak istediğiniz yerde istediğiniz ve size uygun makinalar ile tesisin kurulumunu sağlamaktayız. Buz üretiminde kullandığımız makinalarımız tamamen hijyenik ve elektrik tasarufuna uygun yakıt cimrisi makinalardır.

Tesislerimiz dünya çapında balıkçılık, kimyasal üretim tesisleri, beton fabrikaları ve diğer bir çok endüstri alanında kendini kanıtlamıştır.

Buz üretimini otomatik üretim zincirine entegre etmenin en önemli amacı, yüksek işlem güvenliğinin sağlanması, verimliliği ve kaliteyi arrtırmak, kolay işletmeyi sağlamaktır. Ergonomik açıdan da bu karar desteklenmektedir. Bizim sistemimiz tam otomatik buz üretimi, depolanması, nakliyesi, uygun dozajlaması ve sizin üretiminize entegre edilebilirliliğiyle tam bir çözüm sunmaktadır. Böylece, buz verimli ve kolay sıcaklık kontrolü ile üretim zincirinizin bir parçası olur. Orta çaplı işletmeler veya endüstri uygulamaları için  çok geniş çapta ürün yelpazesi mevcuttur. Dondurma silindirinin etrafında, içerdeki  suyu donduran ve içerisinde soğutucu akışkanının bulunduğu soğutma serpantini sarılıdır. Buz silindir boyunca sürekli olarak çok ince bir tabaka halinde soyulur ve yukarı doğru taşınır. En son kısımda buz bastırılır, tekrar donar ve kırılır. En sonunda ise dışarı atılır.

Buz Üretim Tesisi imalatı Ve Buz tesisi kurulumu  buz makinaları imalatı için Net endüstriyel soğutma sistemi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara