Categories Yaprak Buz Makineleri

Yaprak Buz makinası Ankara

Yaprak Buz makinası Ankara üretiminde sizlere Aydın’da bulunan firmamız üzerinden tüm yurt geneline hizmetlerimizi sunmaktayız. Yaprak buz makinaları firmamızın en idealı olduğu ve yenilikleri yakından takip ederek sizlere en son teknolojik makinaları sunduğu ürünlerdir. Yaprak buz makinaları gıda sektöründe ve balıkçı gemilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Makinalarımız dış çevre olarak kromdan hazırlanmaktadır.

Yaprak buz makinalarımız Ankara dorin marka motorlar ile en az elektrik tüketimi çalışmaktadırlar. Yaprak buz makinaları üretiminde buzun hijyenik olarak oluşması ve makina bıçaklarından hijyenik olarak kesilmesini sağlayarak piyasadaki makinalara oranla en üst seviyede hijyene sahip bulunmaktayız.

Firmamız yaprak buz makinalarında tatlı suda çalışan modeller ve tuzlu su da çalışan modellere sahiptir. Bu Makinalarımız 24 saatte 5 ton yaprak buz üretmektedir. Motorların değişimi yada geliştirilmesi daha fazla buz elde edebilmekteyiz. Yaprak buz makinalarımız yaygın olarak gırgır balıkçı gemilerinde  tercih edilmektedir. Bunun sebebi is yaprak buz makinalarımızın deniz suyunda zarar görmemesi ve deniz suyundan soğuk su yada yaprak buzu kaliteli bir şekilde üretebilmesidir.

Yaprak Buz Makinası  Ankara  – 0533 644 69 43

Aydın’dan tüm Türkiye geneline hizmetlerimizi yaprak buz makina modellerimiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yaprak buz makinalarımızda sizlerde en uygun fiyata dilediğiniz anda sahip olabilmektesiniz.

Yaprak buz makinalarımızda kullandığımız tüm tesisat ve bağlantılar tamamen kendi üretimimizdir. Yaprak buz makinalarımızda üretiminde kullandığımız kromlar 316 L kalite tuzlu su yaprak buz makinasında 304 L krom ise tatlı su yaprak buz makinasında kullanmaktayız.

Bunun sebebi tuzlu yaprak buz makinası deniz suyundan etkilenmemesi ve daha dayanıklı olarak çalışmasını sağlamaktır.

Yaprak Buz Makinası  üretiminde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunmaya devam etmekteyiz. 1994 yılında girdiğimiz soğutma sistemleri sektöründe her zaman siz değerli müşterilerimize en son teknolojik ürünleri sunmanın ve yenilikleri makinelerimize ekleyerek sizlere kullanım kolaylığı sağlamanın gayret ve çalışması içindeyiz.

Firmamız yaprak buz makinası (tatlı su- tuzlu su) jel buz makinesi ve gırgır buz makinası v IQF şoklama sistemleri ve buz fabrikaları kurulumunda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.

Sizlerde yaprak buz makinası siparişleriniz yada yaprak buz makinaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz hemen Net endüstriyel soğutma olarak bize ulaşabilirsiniz.

Yaprak buz makinası ve yaprak buz makinası modelleri sizlerin ürünlerinizi sağlıklı olarak koruyabilmenize ve buz ihityacınızı daha az elektrik üreterek gidermenize yardımcı olmaktadır. Yaprak buz makinaları genelikle balık üretim tesislerinde, Ekmek fabrikalarında, gırgır balıkçı teknelerin ve buz satan firmalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaprak buz makinaları tatlı su ve tuzlu su olmak üzere üretilebilmektedir. Yaprak Buz makinaları sizlere net endüstriyel soğutma sistemleri olarak 1994 yılından beri gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretimlerimizi sürdürmekteyiz.

Yaprak buz makinası ürünlerinde gezici ekiplerimiz sahada usta ve tecrübeli takım arkadaşlarımız ile sizlere Türkiye’nin her yerinde teknik destek sağlamaktayız. Bu makinalar kullanığımız motor sistemleri elektiriği daha az kullanmakta ve sizlere buz üretiminde az elektrik harcayarak daha fazla buz vermektedirler. Yaprak buz makinası ürünlerimizde kullandığımız demir mekanizmaların tamamını kromdur. Bu ürünler her türlü hava şartında ve ortamda paslanmaz ve uzun süre kullanılabilmektedirler.

 Yaprak Buz makinası modelleri Ankara

Yaprak buz makinası ürünlerimiz deniz suyu ve tatlı suyu ortamında kullanılmak üzere 2 türdür. Deniz suyu yaprak buz makinalarımız gırgır balıkçı teknelerinde kullanılmaktadır. Bu makinalarımızda az elektrik tükettiği için balıkçılarımız tarafından tercih sebebidir. Makninalarımız piyasa da bulunan makinaların aksine hem hesaplı ve hemde garantili ürünlerdir.

Yaprak buz makinalarımızı üretiminde her aşamasını kendimiz Aydın’da bulunan işletmemizde hazırlanmaktadır. Makinalarımız teslimat öncesinde firmamız tarafından birden fazla teste tabi tutulmaktadır. ürettiğimiz makinalarımız 2 yıl garantilidir.

Yaprak buz Makinası  Ankara – 0533 644 69 43

Yaprak buz makinalarımız Tuzlu su ve tatlı su ile çalışan modelerimiz bulundukları ortamda sessiz ve hijyenik olarak çalışmaktadırlar.

"<yoastmark

Tuzlu su Yaprak buz makinelerimizinde Dorin CS marka motor kullanılmaktadır. Tuzlu su çalışan yaprak buz makinesi modelimiz 40 HP motor gücü ile çalışmaktadır. Bu modelimizde 316 L kalite krom kullanılır. ve makinelerin üzerinde bulunan tüm metal aksam kromdan yapılmaktadır. Bu da makinemizin deniz suyunda daha dayankılı verimli çalışmasını sağlamaktadır. Tuzlu su ile çalışan yaprak buz makinelerimiz soğutma sistemlerini su ile sağlamaktadır. Bu makineler 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedir.

Yaprak buz makinelerimizden diğer modelimiz ise tatlı su yaprak buz makinesi modelimiz. Bu makinemizde dorin marka motor kullanmaktadır. Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. Kara yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır. Ve 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedirler.

Sizler de yukarıda belirtilen özelliklerde yada daha üst seviyede yaprak buz makinalarına uygun fiyatlar ile sahip olmak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz. Firmamız yıllarıdır yaprak buz makinalarında olduğu gibi soğutma sistemlerinde birden fazla makina modeli ile hizmetlerini sunmaktadır.

Hemen Ara