Categories Yaprak Buz Makinesi

Yaprak Buz Makinası Ustası

Yaprak Buz Makinası Ustası olarak Yaprak Buz Makinesi üretiminde  sektörde 27 senelik tecrübemiz ile sizlere Aydın ilinden tüm Türkiye ve Dünya geneline ürünlerimizi sunmaktayız. Yaprak Buz Makinaları günümüzde yaygın olarak kullanılan buz makinası modelleridir. Genel olarak Balıkçılar da ve balıkçı teknelerinde gördüğümüz Yaprak Buz makinaları günümüzde fırınlar da ve ilaç sanayilerinde de  kullanılmaktadır.

Yaprak Buz makinesi
Yaprak Buz makinesi

Yaprak buz Makinaları kullanılan malzemeleri ve güçlerine göre farklılıklar sunabilmektedir. Bu farklılık gündelik üretimi belirleyen ana unsurlardır. Ama genel olarak en sık kullanılan yaprak buz makinesi modeli 24 saatte 1 ton üretim yapabilen yaprak buz makinası modelidir

Genel olarak üretim kapasitelerine göre yaprak buz makinaları yatay ve dikey modellerde üretilmektedir. Bu makinalar her iki modelinde de hem deniz suyunda hemde tatlı su da hizmet verebilmektedir. Yaprak Buz Makinaları kullanıla motorların kalitesi ve gücüne istinaden kullanıldıkları kara ve deniz ortamında daha seri ve sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Net endüstriyel Soğutma sistemleri’nin ürettiği her model 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır. Ve makinalarımız elektrik tüketiminde de en minimum seviyede tüketim sağlamaktadır.

Yaprak Buz Makinası Ustası

Kapasitelerine göre Yaprak Buz Makinası Modelleri:

  • 1 Tonluk Yaprak Buz  Makinası (Tatlı Su / Deniz Suyu)
  • 3 Tonluk Yaprak Buz  Makinası (Tatlı Su / Deniz Suyu)
  • 5 Tonluk Yaprak Buz Makinası (Tatlı Su / Deniz Suyu)
  • 7 Tonluk Yaprak Buz Makinası (Tatlı Su / Deniz Suyu)
  • 14 Tonluk Yaprak Buz Makinası (Tatlı Su / Deniz Suyu)

Yaprak buz makineleri günümüzde gıda sektöründe yaygın olarak kullanılamaktadır. Unlu mamüller üreten firmalarda ve balıkçılık sektöründe ürünün daha uzun raf ömrüne sahip olmasına bozulmamasına olanak tanımaktadır. Yaprak buz makinelerinde firmamızın sizlere sağladığı avantajlar ise daha az elektrik tüketerek daha uzun ve dayanıklı buz makineleri sunmaktadır.

Yaprak buz makinelerimizde dorin marka motorlar kullanılmaktadır. Bu motorlar daha az tüketim ve daha geç ısınma yapmaktadırlar.  Yaprak buz makinemiz tatlı su ve tuzlu su da çalışan modelleri ile sizlerin hizmetinizdedir.

Yaprak buz makinemizi diğer markalardan ayıran en önemli bir diğer özelliği ise dış çevresinin tamamen krom ile donatılmasıdır. Krom hem dayanıklı hemde paslanmaz olduğu için makinelerimiz daha temiz ve hijyen olarak daha diğer modellere istinaden daha avantajlıdır.

Yaprak buz makineleri tatlı su ile  çalışan yaprak buz makinesi modelimiz. Bu makinemizde dorin marka motor kullanmaktadır. Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. tatlı su yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır. Ve 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedirler.

Tuzlu su ile  çalışan modelerimiz bulundukları ortamda sessiz ve hijyenik olarak çalışmaktadırlar. Yaprak buz makinelerimizinde Dorin CS marka motor kullanılmaktadır. Tuzlu su çalışan yaprak buz makinesi modelimiz 40 HP motor gücü ile çalışmaktadır. Bu modelimizde 316 L kalite krom kullanılır. ve makinelerin üzerinde bulunan tüm metal aksam kromdan yapılmaktadır. Bu da makinemizin deniz suyunda daha dayankılı verimli çalışmasını sağlamaktadır. Tuzlu su ile çalışan yaprak buz makinelerimiz soğutma sistemlerini su ile sağlamaktadır. Bu makineler 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedir

Yaprak Buz Makinası Ustası olarak makina imalatımız da sizlere tamamen yerli sermaye ile üretilen yaprak buz makinası modellerimizi tüm Türkiye ve Dünya geneline en uygun fiyatlar ile garantili olarak satışa sunmaktayız. Yaprak buz makinası imalatımızda her zaman ARGE çalışmalarını yaparak yenilikleri makinalarımız da uygulamaktayız. Firmamız 27  senelik tecrübesi ve alanında sunduğu hizmetler ile müşterilerinden her zaman tam not almıştır. Üretilen Buz makinalarımızı kullanıldıkları alanlarda her zaman en üst düzey performans göstermiştir.

Yaprak Buz Makinası

Yaprak buz makinası modellerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda diledikleri ton ve kilogramlar da buz üretebilmektedir. Yaprak buz makinalarımız 24 saatte sizlere belirtilen tonajlar da buz sağlamaktadır.  Günümüzde Yaprak buz makinaları balıkçı teknelerinde, balık satış noktalarında ve fırınlarda çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Ülkemiz de yaşanan ekonomik fiyat artışları buz alımlarında kullanıcılara sıkıntılar doğurmuş  bu sebepten firmalar kendi kullanacakları buzları işletmelerinde buz makinaları ile sağlama yöntemine gitmiştir.

Yaprak buz makinası da bu nokta da talepleri sağlanması ve orta hacimli bir firma da gündelik kullanılacak buz miktarını karşılama noktasında en uygun makina olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaprak buz makinalarımızda kullanılan sistemler ve metal aksamın tamamını yerli ve kendi tasarımlarımızdır. Bu nokta da makinalarımızın gündelik performanslarını sosyal medya hesaplarımızdan ve web adresimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yaprak buz makinalarımızda kullanılan motorlar genel olarak alman yada italyan motorlardır. Bütün ürünlerimiz de asla Çin malı kullanmamaya dikkat etmekteyiz. Çünkü makinalarımızın performansının asla ve ne kadar uzun süre kullanılırsa kullanılsın ilk günkü şekilde üst seviye kalmasına dikkat etmekteyiz. Özellikle balıkçı teknelerinde kullanılan yaprak buz makinalarının tüm şartlarda en üst seviye de performans sağlaması gerekmektedir. Tekneler de oluşabilecek elektrik akımı oynamaları, darbeler ve deniz suyunun soğuk sıcak yada tuz oranlarındaki değişkenlikler de buz makinalarının performans olarak asla değişim yapmaması ve istenilen oranlarda buz üretimini bizlere sağlaması gerekmektedir.

Yaprak Buz Makinası Ustası bu noktada yukarıda belirttiğimiz tüm ortamlarda bu taleplere yanıt vermektedir. Firmamız buz makinasının kurulumu ve teslimat öncesinde tüm çalışmalarında bu noktaları test etmektedir.  Net endustriyel soğutma olarak firmamızın tüm modelleri ve belirtilen tonajların her zaman üstünde buz üretmektedir. Firmamızın makinalarını bugün Türkiye, Tunus, Moritanya da hizmet veren Balıkçı makinalarında görmeniz mümkündür.  Firmamızın en büyük gücü ise bu teknelerden aldığı olumlu yorumlar ve tavsiyeler olarak ön plana çıkmaktadır.

Yaprak Buz Makinası Modelleri

Endüstriyel yaprak buz makinelerimizin arkasındaki teknoloji, işimizin temelini oluşturur. Sadelikten tasarlanan makineler, güvenilir, dayanıklı ve güvenilir olacak şekilde geliştirilmiştir.

Endüstriyel yaprak buz makineleri, taze ve temiz yaprak buz üretir ve bu nedenle gıda ve balıkçılık endüstrisi için mükemmeldir. Yaprak buz düz, ince buz parçalarıdır (1,8 – 2,2 mm). Tamburun iç yüzeyinde,  üzerine bir film tabakası dökülerek  oluşturulurlar, tambura dokunulduğunda su donarak bir buz tabakasına dönüşür. Bu buz, kırılgan hale getirmek için alt soğutulur ve daha sonra bir buz bıçağıyla kırılır, bu da buzun depoya düşmesine neden olur  .

Yaprak Buz Makinası piyasa daki emsallerinden ziyade farklı çalışmalar ve yeniliklere sunarak  buzun kalitesini korurken dönen parçaların miktarını büyük ölçüde azaltabildik ve sızıntı ve aşınma riskini önledik.

Endüstriyel yaprak buz makinelerimizin bir başka harika özelliği de ağır hizmet tipi paslanmaz çelik buz bıçağı kullanmayı tercih etmiş olmamızdır. Bu bıçak , iç buz tamburuna hiç dokunmadan tamburdaki buzu kırar . Bu yüksek hizmet tipi buz bıçağı bize iki belirgin avantaj sağlıyor. İlk olarak, hem buz tamburu hem de buz bıçağı üzerindeki aşınmayı sınırlandırarak,  bakım gereksinimini önemli ölçüde azaltır ve makinenin ömrünü uzatır. İkinci olarak, bu yöntem, Endüstriyel yaprak buz makinelerinin karışıma herhangi bir tuz eklemeye gerek kalmadan çalışmasını sağlar.

Endüstriyel yaprak buz makinelerimizin çoğu gıda endüstrisinde kullanıldığından, söylemeye gerek yok, tüm ekipmanımızın en katı gıda güvenliği gereksinimlerini karşıladığından emin olduk.

Tüm makinelerimiz teslimattan önce tamamen test edilmekte ve tak ve çalıştır üniteleri olarak teslim edilebilmektedir. 3 Tonluk Yaprak Buz Makinası hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 7/24 olarak ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yaprak buz makinelerimiz, Ticari buz makinelerimizden temel olarak boyut olarak farklıdır . Endüstriyel yaprak buz makinelerimiz 25 T/gün’e kadar üretim yapmaktadır. Ayrıca endüstriyel yaprak buz makineleri su soğutmalı (soğutma kuleli) veya evaporatif soğutmalı olarak da mevcuttur.

Sizlerde Yaprak Buz Makinası Ustası olarak buz makinası  siparişleriniz yada sormak istediğiniz tüm soru ve görüşleriniz iletişim numaralarımızdan yada web adresimizden bizlere 7/24 olarak ulaşabilirsiniz.  Yaprak Buz Makinası modellerimizi çalışmalarımızı sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek inceleyebilirsiniz.

Diğer İlgili Makalelerimiz :

Hemen Ara