Categories Yaprak Buz Makineleri

Yaprak Buz Makinası

Yaprak Buz makinası üretiminde sizlere Aydın’da bulunan firmamız üzerinden tüm yurt geneline hizmetlerimizi sunmaktayız. Yaprak buz makinaları firmamızın en idealı olduğu ve yenilikleri yakından takip ederek sizlere en son teknolojik makinaları sunduğu ürünlerdir. Yaprak buz makinaları gıda sektöründe ve balıkçı gemilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Makinalarımız dış çevre olarak kromdan hazırlanmaktadır.

Yaprak buz makinalarımız dorin marka motorlar ile en az elektrik tüketimi çalışmaktadırlar. Yaprak buz makinaları üretiminde buzun hijyenik olarak oluşması ve makina bıçaklarından hijyenik olarak kesilmesini sağlayarak piyasadaki makinalara oranla en üst seviyede hijyene sahip bulunmaktayız.

Firmamız yaprak buz makinalarında tatlı suda çalışan modeller ve tuzlu su da çalışan modellere sahiptir. Bu Makinalarımız 24 saatte 5 ton yaprak buz üretmektedir. Motorların değişimi yada geliştirilmesi daha fazla buz elde edebilmekteyiz. Yaprak buz makinalarımız yaygın olarak gırgır balıkçı gemilerinde  tercih edilmektedir. Bunun sebebi is yaprak buz makinalarımızın deniz suyunda zarar görmemesi ve deniz suyundan soğuk su yada yaprak buzu kaliteli bir şekilde üretebilmesidir.

Yaprak Buz Makinası  – 0533 644 69 43

Yaprak Buz Makinası
Yaprak Buz Makinası

Aydın’dan tüm Türkiye geneline hizmetlerimizi yaprak buz makina modellerimiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yaprak buz makinalarımızda sizlerde en uygun fiyata dilediğiniz anda sahip olabilmektesiniz.

Yaprak buz makinalarımızda kullandığımız tüm tesisat ve bağlantılar tamamen kendi üretimimizdir. Yaprak buz makinalarımızda üretiminde kullandığımız kromlar 316 L kalite tuzlu su yaprak buz makinasında 304 L krom ise tatlı su yaprak buz makinasında kullanmaktayız.

Bunun sebebi tuzlu yaprak buz makinası deniz suyundan etkilenmemesi ve daha dayanıklı olarak çalışmasını sağlamaktır.

Yaprak Buz Makinası  üretiminde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunmaya devam etmekteyiz. 1994 yılında girdiğimiz soğutma sistemleri sektöründe her zaman siz değerli müşterilerimize en son teknolojik ürünleri sunmanın ve yenilikleri makinelerimize ekleyerek sizlere kullanım kolaylığı sağlamanın gayret ve çalışması içindeyiz.

Firmamız yaprak buz makinası (tatlı su- tuzlu su) jel buz makinesi ve gırgır buz makinası v IQF şoklama sistemleri ve buz fabrikaları kurulumunda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.

Sizlerde yaprak buz makinası siparişleriniz yada yaprak buz makinaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz hemen Net endüstriyel soğutma olarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Hemen Ara