Categories Yaprak Buz Makineleri

Trabzon yaprak buz makinası

Trabzon yaprak buz makinası , yaprak tip buz üreten buz makinasında altı ayrı kapasite sunmaktadır. Buz makinalarımız, kapasiteleri 1 ton buz günlük üretiminden 7,5 ton buz günlük üretime kadar imal edilmektedir. Bu kapasiteler şebeke suyu tatlı sudan buz üretimi içindir. Ussan deniz suyu buz makinaları ise, 1 ton deniz suyu buz günlük buz üretiminiden 8 tona kadar imal edilir.

Buz makinesi yatay silindirli olup, başta silindir dahil komple suyun temas malzemeleri paslanmaz inoxtur. Buz makinasının soğutucu gaz giriş ve çıkış sistemi aynı tek taraftan mükemmel sızdırmazlık sistemiyle sağlanmıştır. yaprak buz makinası Trabzon imalatında sadece bu yönüyle bile mükemmel dizayn uygulamıştır. Buz makinasının komple paslanmaz olması ve de komple su tankının takıma ihtiyaç duyulmadan 3 dakikada sökülüp temizlenebilmesi yaprak buz makinası Trabzon marka buz makinasını tam hijyen sınıfına sokmaktadır.

Trabzon yaprak buz makinası – 0533 644 69 43

yaprak buz makinası Trabzon , balıkçılık sektöründe ; balıkçı gemilerinde deniz suyundan buz yapmak için, süpermarketlerde balık reyonlarında buz üzerinde balık satışı için, balık üretme çiftliklerinde sıkça kullanılır. Ayrıca buz makinası ile üretilen yaprak buz unlu mamüller ve ekmek fırınında hamura katılır. Trabzon yaprak buz makinası tavuk ve hindi kesimhanelerinde buzlu su ile yıkamada şoklamada kullanılır.

Yaprak buz makinasından üretilen yaprak şeklindeki buzlar aşağıdaki resimlerdeki şekillerde olduğu gibi depolanabilir. Soğuk oda içinde veya kova içine stoklanabilir. Buz makinası süpermarket veya hipermarketlerde balık reyonunun yanına veya balık soğuk odası üzerine split tip olarak monte edilir. Unlu mamüllerde veya ekmek fırınlarında da buz makinası hamurhaneye kurulur. Önündeki kovalara sürekli buz akışı oluşur. Buzun hamura tartılarak konması gerekir.

Balıkçılıkta buz makinası kullanımı çok önem taşır. Özellikle yaprak tip buz üreten buz makinası balığı örtmesi ve depolanabilmesi açısından en çok talep edilen buz makinasıdır.

Balık çiftliklerinde de buz kullanımı yoğundur. Hem balık saklanması muhafazasında hem de balık sevkiyatında, ayrıca canlı balıkların buzla şoklanarak sevkiyata hazırlanmasında en çok yaprak buz makinası kullanılır.

Yaprak tip buz üreten Net Endüstriyelsoğutma yaprak buz makinası, aşağıdaki resimlerdeki gibi 1 ton günlük ve 2 ton günlük buz kapasitesinde split olarak stoklarımızda bulunur.

Buz makinalarında daha büyük kapasiteler de mevcuttur. Tavuk , hindi kesimhanelerinde veya et ürünleri işlemede sosis, salam üretiminde soğuk kıvam arttırıcı olarak yaprak buz kullanımı yaygındır.

Yaprak Buz Makinesi trabzon ürünlerimiz deniz suyu ve tatlı suyu ortamında kullanılmak üzere 2 türdür. Deniz suyu yaprak buz makinalarımız gırgır balıkçı teknelerinde kullanılmaktadır. Bu makinalarımızda az elektrik tükettiği için balıkçılarımız tarafından tercih sebebidir. Makninalarımız piyasa da bulunan makinaların aksine hem hesaplı ve hemde garantili ürünlerdir.

Yaprak buz makinalarımızı üretiminde her aşamasını kendimiz Aydın’da bulunan işletmemizde hazırlanmaktadır. Makinalarımız teslimat öncesinde firmamız tarafından birden fazla teste tabi tutulmaktadır. ürettiğimiz makinalarımız 2 yıl garantilidir.

Yaprak Buz Makinesi üretiminde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunmaya devam etmekteyiz. 1994 yılında girdiğimiz soğutma sistemleri sektöründe her zaman siz değerli müşterilerimize en son teknolojik ürünleri sunmanın ve yenilikleri makinelerimize ekleyerek sizlere kullanım kolaylığı sağlamanın gayret ve çalışması içindeyiz. Firmamız yaprak buz makinesi (tatlı su- tuzlu su) jel buz makinesi ve gırgır buz makinesi
(tatlı su- tuzlu su) gibi makineler ile sizlerin hizmetindedir. Ayrıca firmamız soğuk hava tesislerinin kurulması ve teknik problemlerde sizlerin hizmetinizdedir.

Tuzlu Su yaprak Buz makinası Trabzon

Trabzon yaprak buz makinelerimiz iki model olarak sizlere sunmaktayız. Deniz de ve kara da çalışan modelerimiz bulundukları ortamda sessiz ve hijyenik olarak çalışmaktadırlar. Yaprak buz makinelerimizinde Dorin CS marka motor kullanılmaktadır. Tuzlu su çalışan yaprak buz makinesi modelimiz 40 HP motor gücü ile çalışmaktadır. Bu modelimizde 316 L kalite krom kullanılır. ve makinelerin üzerinde bulunan tüm metal aksam kromdan yapılmaktadır. Bu da makinemizin deniz suyunda daha dayankılı verimli çalışmasını sağlamaktadır. Tuzlu su ile çalışan yaprak buz makinelerimiz soğutma sistemlerini su ile sağlamaktadır. Bu makineler 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedir.

Tatlı Su Yaprak Buz Makinası Trabzon

Trabzon yaprak buz makinelerimizden diğer modelimiz ise kara da çalışan yaprak buz makinesi modelimiz. Bu makinemizde dorin marka motor kullanmaktadır. Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. Kara yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır. Ve 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedirler.

Hemen Ara