Categories Yaprak Buz Makineleri

Kristal Boru Buz Makinası Fiyatları

Kristal Boru Buz Makinası Fiyatları konusunda 1994 yılından beri Türkiye de en uygun fiyat avantajları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Soğutma sektöründe her zama gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda ve en kolay buz üretme yöntemlerini sunmaktayız. Makinalarımız dünya standartlarına uygun ve Türkiye’nin her yerinde hizmetlerine devam etmektedir. Aydın’da bulunan üretim tesisimiz den tüm yurt çapında hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kristal Boru Buz Makinası Fiyatları – 0533 644 69 43

Kristal Boru Buz Makinası Fiyatları
Kristal Boru Buz Makinası Fiyatları

Kristal Boru Buz Makinası ve Kristal buz makinalarımız yine yaprak buz makinalarında olduğu gibi yüksek performans ve en minimum seviyede elektrik tüketimi çalışabilmektedirler.z tüp buz makinaları özellikle buz üretim ve dağıtım sektöründe yerini almıştır. Endüstriyel sınıfta bulunan tüp buz makinaları demirbaş olarak nitelendirilebilir ve bakımları düzenli olarak yapıldığında  20-25 yıl ömür biçmek isabetli olur. Son yıllarda yalnızca R134a gazını kullanarak ürettiğimiz buz makinalarının en önemli özelliği dış ortam 50-55 °C de çalışabilmeleri ve elektrik tüketiminde ise  %15 ‘e kadar tasarruf sağlamalarıdır. 750 kg ile 20 ton/gün kapasite aralığında üretebildiğimiz makinalar, buz dağıtım firmalarında, 4-5 yıldızlı büyük otellerde, beton santrallerinde, beach clublarda, ekmek fabrikalarında, et endüstrisinde ve çeşitli sanayi kuruluşlarında ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak üzere her zaman kaliteli parçalar kullanılarak ciddi bir titizlikle üretilmektedir.

Tüm otellerde ve sahil kesiminde buz işletmelerinde Kristal Boru Buz Makinalarımız hijyenik olarak günde ortalama 5 ton buz üretimi yapmaktadır. Makinalarımız sessiz ve az elektrik tüketerek çalışmaktadır. Buda makinalarımızı diğer emsallerine oranla daha çok tercih edilen buz makinaları olmasını sağlamaktadır.

Kristal Boru Buz Makinası – 0533 644 69 43

Kristal Boru Buz Makinası Fiyatları ürünlerimizin dış çevresi tamamen kromdan üretilmektedir. Bu da Kristal boru buz makinalarımızın paslanmasını engellemektedir.

Sizlerde Kristal Boru Buz Makinası Fiyatları konusunda en uygun fiyat avantajları ile sahip olmak isterseniz hemen Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Kristal Boru Buz Makinası modelleri konusunda sizlere teknik destek hizmeti de sunmaktadır.

Kristal Boru Buz Makinası  ve Kristal Boru Buz Makinası teknik servis desteği için nerede olursa olun bizlere telefon numaralarımızdan ya da web adresimizden hemen ulaşabilirsiniz.

 

 

Hemen Ara