Categories Yaprak Buz Makineleri

İzmir Jel buz Makinesi ve Gırgır Buz Makinesi

İzmir Jel buz Makinesi ve Gırgır Buz Makinesi olarak Ege Bölgesinde hizmet veren balıkçılarımızın daha sağlıklı ve taze olarak balıklarını koruyabilmesi için ürettiğimiz jel buz makineleri Tüm kıyı İzmir ‘de Net endüstriyel soğutma firmamızın 7/24 devam hizmetleri ve uzman ekipleri ile sizlerin hizmetinizdedir. Net Endüstriyel soğutma sistemlerinin hizmet ağı artan kalitesi ve teknolojiyi yakından takip etmemiz ile gelişerek tüm Türkiye genelinde siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli makinaları üreterek devam etmektedir.

İzmir Jel buz Makinesi ve Gırgır Buz Makinesi – 0533 644 69 43

Ege jel buz makinesi ve gırgır buz makinesi yapımı için sektörün lider ve öncü firması olan Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Ege Bölgesinde hizmet veren balıkçı teknelerinde tutulan balıkların taze ve bozulmadan saklanabilmesi adına ürettiğimiz jel buz makinesi sistemleri sektörde eşi ve benzeri olmayan kaliteli ve uygun fiyat avantajları ile sizlere sunmaktayız.

Net endüstriyel soğutma sistemleri ürettiğimiz jel buz makineleri yaklaşık olarak 2 ton jel buz ve 8 ton soğuk su üretebilmektedir. Makinamızda bulunan eşenjörler sayesinde bu sistem daha da artırılabilemektedir. Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak jel buz makinası imalatında sektörün lideri olmaya devam etmekteyiz. Makinalarımız da oluşabilecek herhangi bir teknik arıza yada aksaklıkta firmamız sizlere 7/24 noktasal olarak teknik servis hizmeti sunmaktadır.

İzmir Jel Buz Makinesi – 0533 644 69 43

Net Endüstriye soğutma sistemleri olarak buz makineleri sektöründe 1994 yılında faaliyetlerimiz gelişen sektöre uygun olarak yürütmekteyiz. Jel soğutma sistemleri sektörde lider olduğumuz buz makineleri arasındadır.


İzmir Jel buz Makinesi ve Gırgır Buz Makinesi Modellerimiz güvenilir ve uyumlu makinelerdir. Bu makineler minimum seviyede tuzluluk bulundurmaktadır.  Bu makineler maksimum soğutma sağlar ve yüksek seviyede seri olarak buz üretebilmektedir. Jel Buz makineler Net endüstriyel soğutma sistemleri garantisi ile birden fazla sektörde seri üretim ile kullanılmaktadır.

İzmir Jel buz Makinesi ve Gırgır Buz Makinesi gemilerin sallantısını ve yalpalamasını tolere edecek şekilde ve özellikle paslanmaya sebep olan deniz ortamlarına dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Jel buz makineleri taze veya bozulabilen ürünler satan işletmeler için güzel bir yatırımdır.

Ege Bölgesinde ürettiğimiz Jel buz makinaları sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ise buz makinaları yaprak buz makinaları soğuk hava depoları kurulumları konusunda sizlere tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile garantili bir hizmet sunmaktayız. 
Verimi yüksek olmasının yanında sessiz çalışması ile de tercih edilmektedir. Hijyenik buz üretimi yapan dikey tip buz evaporatörü, hiç durmadan çalışma özelliğine sahiptir

Sizlerde İzmir Jel buz Makinesi ve Gırgır Buz Makinesi her türlü soğutma sistemi kurulumu ve jel buz makinalarımız hakkında detaylı bir bilgi almak için bizlere telefon numaralamızdan yada mail adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara