Categories Yaprak Buz Makineleri

Gırgır Jel Buz Makinesi – 0533 644 69 43

Gırgır Jel Buz Makinesi günümüzde balıkçılar için önemli bir alan teşkil etmektedir. Balıkçıların ürünlerini taze ve uzun süre dayanıklı olmalarını sağlayan bu makineler Net Endüstriyel Soğutma farkı ile sizlerin hizmetindedir. Özellikle et ve balık firmaları ürünlerinin daha uzun süre bozulmasını engellemek amacı ile buz makineleri kullanmaktadır. Net Endüstriyel soğutma bunun yanında sizlere hamur işi yapan firmalar ve kafelerde ürünlerin bozulmasını engelleme amaçlı blok ya da yaprak buzlar kullanabiliyor. İçecek firmalar ve hazır yemek işletmeleri de içeceklerini soğutma amacı ile buz üretimi yapabiliyor.

Gırgır Jel Buz Makinesi – 0533 644 69 43

         
Gırgır Buz Makinesi ; Verimi yüksek olmasının yanında sessiz çalışması ile de tercih edilmektedir. Hijyenik buz üretimi yapan dikey tip buz evaporatörü, hiç durmadan çalışma özelliğine sahiptir. Avrupa normlarında olan ekipmanlar yüksek kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Hava soğutmalı olan buz jeneratörü su da soğutabiliyor. Su pompası, dişli motoru ve isteğe başlı tuz karışımı kontrol kutusu içinde yer alıyor. Şase ve bu bıçağı paslanmaz çelik olmasının yanında davul garbon kısmı da çelik özelliklerindedir. Vidalı ve yarı hermetik olan kompresörlü cihazlar R22, R507a, R404a soğutucu gaz özellikleri de bulunuyor. Fan kapasitesi ve yüksek kondensatörr bakımından pek çok zorlu testi geçen Yaprak Buz Makinesi farklı ihtiyaçlara farklı modellerle sunulmaktadır.

Gırgır Jel Buz Makinesi
Gırgır Jel Buz Makinesi


Gırgır Jel Buz Makinesi – 0533 644 69 43


Gırgır Buz Makinesi gemici buz makinesi olarak adlandırılmaktadır. Bu gemilerin yalpalanmasına ve sallanmasını tolere edecek şeklinde tasarlanmıştır. Denizden aldığı su ile buz üreten Yaprak buz Makinesi 3 farklı model ile sunuluyor. Bu üretiminde günlük 1500 ile 7500 kg arasında üretimler yapabilen cihaz dip tip tasarımındadır. Günlük 1,5 ton kapasitesine sahip yatay modeli de bulunmaktadır. SFM 30 modelinde günlük buz kapasitesi 3000 kg olurken SFM 50 modelinde günlük buz kapasitesi 5000 kg olmaktadır. Bu şekilde pek çok besinin transferi çok daha sağlıklı bir şekilde sağlanmış olmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklı kapasitelere sahip buz makineleri de tercih edilebilir. Bu makineler endüstriyel alanda oldukça önemli kullanımlara sahiptir.

Sizlerde Gırgır Buz makinelerinde kalite ve güvenli bir şekilde sahip olmak istiyorsanız hemen Net Endüstriyel soğutma olarak bize ulaşabilirsiniz. Net soğutma sistemleri 1994 yılından günümüze özgün tasarım ve kaliteli soğutma makineleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Hemen Ara