Categories Yaprak Buz Makineleri

Balıkçı Yaprak Buz Makinası Konya

Balıkçı Yaprak Buz Makinası Konya , balık çiftliklerinde buz üretiminde kullanılan temel soğutma makinalarındandır. Deniz balığı çiftliklerinde cipura, levrek vs balık üretiminde buz makinası kullanılır. Balıkların hasat sonrasında balık kovaları içinde buzlu deniz suyunda bekletilerek şoklanması ve öldürülmesi sağlanır. Sonrasında styropor kutularda balıkların altına ve üzerine yaprak tip buz uygulaması yapılır. Sevkiyat için buzlu balıklar izoleli kutularda hazırlanır. Bununla beraber balıkları işleme tesislerinde de buz kullanımı vardır. Buz depolarında biriktirilen yaprak buzlar tesiste balık hasatı sonrası balık işlemede ve sonrasında kullanılır. Alabalık çiftliklerinde de hem balık şoklanması hem de balık sevkiyatı için buz makinası kullanımı son derece önemli yer tutar.

Balıkçılıkta buz makinası Konya kullanımı çok önem taşır. Özellikle yaprak tip buz üreten buz makinası balığı örtmesi ve depolanabilmesi açısından en çok talep edilen buz makinasıdır.

Balıkçı Yaprak Buz Makinası Konya – 0533 644 69 43

Balık çiftliklerinde de buz kullanımı yoğundur. Hem balık saklanması muhafazasında hem de balık sevkiyatında, ayrıca canlı balıkların buzla şoklanarak sevkiyata hazırlanmasında en çok yaprak buz makinası kullanılır.

Yaprak tip buz üreten Balıkçı buz makinası, 1 ton günlük ve 2 ton günlük buz kapasitesinde olarak stoklarımızda bulunur.

yaprak buz makinası Deniz Suyu sizlere en kaliteli ve seri buz üretimini ister deniz de isterseniz kara da seri olarak üretebilmektedir. Yaprak buz makinelerinde elektrik tasarufu konusunda da sizlere emsallerinden farklı ve daha az elektrik üretimi sağlamaktadır. Buz üretiminde vida tipi sonsuz dişli metodu uygulandığın için kullanılan redüktör motoru diğerlerine göre daha az güç ile çalışır. Bu da elektrik tasarufu sağlamaktadır.

Balıkçı yaprak Buz Makinası Deniz Suyu Konya

Tuzlu Su yaprak buz makinelerimiz iki model olarak sizlere sunmaktayız. Deniz de ve kara da çalışan modelerimiz bulundukları ortamda sessiz ve hijyenik olarak çalışmaktadırlar. Yaprak buz makinelerimizind e Dorin CS marka motor kullanılmaktadır. Tuzlu su çalışan yaprak buz makinesi modelimiz 40 HP motor gücü ile çalışmaktadır. Bu modelimizde 316 L kalite krom kullanılır. ve makinelerin üzerinde bulunan tüm metal aksam kromdan yapılmaktadır. Bu da makinemizin deniz suyunda daha dayankılı verimli çalışmasını sağlamaktadır. Tuzlu su ile çalışan yaprak buz makinelerimiz soğutma sistemlerini su ile sağlamaktadır. Bu makineler 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedir.

Balıkçı Yaprak Buz Makinası Tatlı su Konya

yaprak buz makinelerimizden diğer modelimiz ise kara da çalışan tatlı su yaprak buz makinesi modelimiz. Bu makinemizde dorin marka motor kullanmaktadır. Bu makineler de 25 HP motor ile çalışmaktadır. Tatlı Su yaprak buz makinesinin aynı tuzlu su yaprak buz makinesi gibi dış gövdesi kromdan yapılmaktadır. Bu üründe ise 304 L kalite krom kullanılmaktadır. Bu makinelerde soğutma sistemini hava ile sağlamaktadır. Ve 24 saatte 5 ton buz üretebilmektedirle

Hemen Ara