Categories Yaprak Buz Makineleri

Antalya jel Buz Makinesi

Antalya Jel buz Makinesi veren balıkçılarımızın daha sağlıklı ve taze olarak balıklarını koruyabilmesi için ürettiğimiz jel buz makineleri Tüm kıyı Antalya da Net endüstriyel soğutma firmamızın 7/24 devam hizmetleri ve uzman ekipleri ile sizlerin hizmetinizdedir. Net Endüstriyel soğutma sistemlerinin hizmet ağı artan kalitesi ve teknolojiyi yakından takip etmemiz ile gelişerek tüm Türkiye genelinde siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli makinaları üreterek devam etmektedir.

Antalya jel Buz Makinesi ve Balıkçı Buz Makinesi – 0533 644 69 43

Antalya Jel buz Makinesi ve gırgır buz makinesi yapımı için sektörün lider ve öncü firması olan Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Ülkemizde hizmet veren balıkçı teknelerinde tutulan balıkların taze ve bozulmadan saklanabilmesi adına ürettiğimiz jel buz makinesi sistemleri sektörde eşi ve benzeri olmayan kaliteli ve uygun fiyat avantajları ile sizlere sunmaktayız.

Net endüstriyel soğutma sistemleri ürettiğimiz jel buz makineleri yaklaşık olarak 2 ton jel buz ve 8 ton soğuk su üretebilmektedir. Makinamızda bulunan eşenjörler sayesinde bu sistem daha da artırılabilemektedir. Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak jel buz makinası imalatında sektörün lideri olmaya devam etmekteyiz. Makinalarımız da oluşabilecek herhangi bir teknik arıza yada aksaklıkta firmamız sizlere 7/24 noktasal olarak teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Antalya jel Buz Makinesi – 0533 644 69 43

İstanbul Jel buz Makinesi
Antalya Jel buz Makinesi

Net Endüstriye soğutma sistemleri olarak buz makineleri sektöründe 1994 yılında faaliyetlerimiz gelişen sektöre uygun olarak yürütmekteyiz. Jel soğutma sistemleri sektörde lider olduğumuz buz makineleri arasındadır.

Antalya Jel buz Makinesi ve Gırgır Buz Makinesi Modellerimiz güvenilir ve uyumlu makinelerdir. Bu makineler minimum seviyede tuzluluk bulundurmaktadır.  Bu makineler maksimum soğutma sağlar ve yüksek seviyede seri olarak buz üretebilmektedir. Jel Buz makineler Net endüstriyel soğutma sistemleri garantisi ile birden fazla sektörde seri üretim ile kullanılmaktadır.

Antalya Jel buz Makinesi gemilerin sallantısını ve yalpalamasını tolere edecek şekilde ve özellikle paslanmaya sebep olan deniz ortamlarına dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Jel buz makineleri taze veya bozulabilen ürünler satan işletmeler için güzel bir yatırımdır.

Antalya Jel buz Makinesi ürettiğimiz Jel buz makinaları sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ise buz makinaları yaprak buz makinaları soğuk hava depoları kurulumları konusunda sizlere tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile garantili bir hizmet sunmaktayız.
Verimi yüksek olmasının yanında sessiz çalışması ile de tercih edilmektedir. Hijyenik buz üretimi yapan dikey tip buz evaporatörü, hiç durmadan çalışma özelliğine sahiptir

 

Antalya jel Buz Makinası – 0533 644 69 43

 

Jel Buz Özellikleri :

  • Akışkan buz olup sıvı bir yapıya sahiptir.
  • Jel buz Tuzlu su ile elde edildiği için balık ve diğer ürünlerde hızlı soğutma sağlar.Ürünün en iç bölgesine kadar nüfuz eder ve ürünün daha uzun süre dayanıklı kalmasını sağlar.
  • Balıkların hızlı şoklanarak raf ömrünün uzamasını sağlar.  Bu sayede ürünün değerinde satılmasını sağlar.
  • İstenildiğinde tuz oranı artıralarak jel buzun derecesi  – 25C kadar çıkarttırılarak IQF değeri de görmektedir.

Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak sizlere jel buz makinesinin  jel Buz makinesini sizlere sunduğu avantajları mailimizde belirtmekteyiz.  Sizlerde Jel Buz Makinesi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz  mail de bulunan iletişim numaralarımızdan ve mail adresimiz den ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara