Categories Yaprak Buz Makineleri

3 Tonluk Yaprak Buz Makinası

3 tonluk yaprak buz makinası imalatımız da sizlere tamamen yerli sermaye ile üretilen yaprak buz makinası modellerimizi tüm Türkiye ve Dünya geneline en uygun fiyatlar ile garantili olarak satışa sunmaktayız. Yaprak buz makinası imalatımızda her zaman ARGE çalışmalarını yaparak yenilikleri makinalarımız da uygulamaktayız. Firmamız 27  senelik tecrübesi ve alanında sunduğu hizmetler ile müşterilerinden her zaman tam not almıştır. Üretilen Buz makinalarımızı kullanıldıkları alanlarda her zaman en üst düzey performans göstermiştir.

Yaprak buz makinası modellerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda diledikleri ton ve kilogramlar da buz üretebilmektedir. Yaprak buz makinalarımız 24 saatte sizlere belirtilen tonajlar da buz sağlamaktadır.  Günümüzde Yaprak buz makinaları balıkçı teknelerinde, balık satış noktalarında ve fırınlarda çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Ülkemiz de yaşanan ekonomik fiyat artışları buz alımlarında kullanıcılara sıkıntılar doğurmuş  bu sebepten firmalar kendi kullanacakları buzları işletmelerinde buz makinaları ile sağlama yöntemine gitmiştir.

3 Tonluk Yaprak Buz Makinası

3 tonluk yaprak buz makinası da bu nokta da talepleri sağlanması ve orta hacimli bir firma da gündelik kullanılacak buz miktarını karşılama noktasında en uygun makina olarak karşımıza çıkmaktadır.  3 tonluk yaprak buz makinalarımızda kullanılan sistemler ve metal aksamın tamamını yerli ve kendi tasarımlarımızdır. Bu nokta da makinalarımızın gündelik performanslarını sosyal medya hesaplarımızdan ve web adresimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

3 Tonluk yaprak buz makinalarımızda kullanılan motorlar genel olarak alman yada italyan motorlardır. Bütün ürünlerimiz de asla Çin malı kullanmamaya dikkat etmekteyiz. Çünkü makinalarımızın performansının asla ve ne kadar uzun süre kullanılırsa kullanılsın ilk günkü şekilde üst seviye kalmasına dikkat etmekteyiz. Özellikle balıkçı teknelerinde kullanılan yaprak buz makinalarının tüm şartlarda en üst seviye de performans sağlaması gerekmektedir. Tekneler de oluşabilecek elektrik akımı oynamaları, darbeler ve deniz suyunun soğuk sıcak yada tuz oranlarındaki değişkenlikler de buz makinalarının performans olarak asla değişim yapmaması ve istenilen oranlarda buz üretimini bizlere sağlaması gerekmektedir.

3 Tonluk Yaprak Buz Makinası
3 Tonluk Yaprak Buz Makinası bu noktada yukarıda belirttiğimiz tüm ortamlarda bu taleplere yanıt vermektedir. Firmamız buz makinasının kurulumu ve teslimat öncesinde tüm çalışmalarında bu noktaları test etmektedir.  Net endustriyel soğutma olarak firmamızın tüm modelleri ve belirtilen tonajların her zaman üstünde buz üretmektedir. Firmamızın makinalarını bugün Türkiye, Tunus, Moritanya da hizmet veren Balıkçı makinalarında görmeniz mümkündür.  Firmamızın en büyük gücü ise bu teknelerden aldığı olumlu yorumlar ve tavsiyeler olarak ön plana çıkmaktadır.

Endüstriyel yaprak buz makinelerimizin arkasındaki teknoloji, işimizin temelini oluşturur. Sadelikten tasarlanan makineler, güvenilir, dayanıklı ve güvenilir olacak şekilde geliştirilmiştir.

3 Tonluk Yaprak Buz Makinası Fiyatları

Endüstriyel yaprak buz makineleri, taze ve temiz yaprak buz üretir ve bu nedenle gıda ve balıkçılık endüstrisi için mükemmeldir. Yaprak buz düz, ince buz parçalarıdır (1,8 – 2,2 mm). Tamburun iç yüzeyinde,  üzerine bir film tabakası dökülerek  oluşturulurlar, tambura dokunulduğunda su donarak bir buz tabakasına dönüşür. Bu buz, kırılgan hale getirmek için alt soğutulur ve daha sonra bir buz bıçağıyla kırılır, bu da buzun depoya düşmesine neden olur  .

3 Tonluk Yaprak Buz Makinası piyasa daki emsallerinden ziyade farklı çalışmalar ve yeniliklere sunarak  buzun kalitesini korurken dönen parçaların miktarını büyük ölçüde azaltabildik ve sızıntı ve aşınma riskini önledik.

Endüstriyel yaprak buz makinelerimizin bir başka harika özelliği de ağır hizmet tipi paslanmaz çelik buz bıçağı kullanmayı tercih etmiş olmamızdır. Bu bıçak , iç buz tamburuna hiç dokunmadan tamburdaki buzu kırar . Bu yüksek hizmet tipi buz bıçağı bize iki belirgin avantaj sağlıyor. İlk olarak, hem buz tamburu hem de buz bıçağı üzerindeki aşınmayı sınırlandırarak,  bakım gereksinimini önemli ölçüde azaltır ve makinenin ömrünü uzatır. İkinci olarak, bu yöntem, Endüstriyel yaprak buz makinelerinin karışıma herhangi bir tuz eklemeye gerek kalmadan çalışmasını sağlar.

Endüstriyel yaprak buz makinelerimizin çoğu gıda endüstrisinde kullanıldığından, söylemeye gerek yok, tüm ekipmanımızın en katı gıda güvenliği gereksinimlerini karşıladığından emin olduk.

Tüm makinelerimiz teslimattan önce tamamen test edilmekte ve tak ve çalıştır üniteleri olarak teslim edilebilmektedir. 3 Tonluk Yaprak Buz Makinası hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 7/24 olarak ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yaprak buz makinelerimiz, Ticari buz makinelerimizden temel olarak boyut olarak farklıdır . Endüstriyel yaprak buz makinelerimiz 25 T/gün’e kadar üretim yapmaktadır. Ayrıca endüstriyel yaprak buz makineleri su soğutmalı (soğutma kuleli) veya evaporatif soğutmalı olarak da mevcuttur.

Sizlerde Yaprak buz makinası siparişleriniz yada sormak istediğiniz tüm soru ve görüşleriniz iletişim numaralarımızdan yada web adresimizden bizlere 7/24 olarak ulaşabilirsiniz. 3 Tonluk Yaprak Buz Makinası modellerimizi çalışmalarımızı sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek inceleyebilirsiniz.

Hemen Ara