Categories Yaprak Buz Makineleri

1 Tonluk Yaprak Buz Makinası

1 Tonluk Yaprak Buz Makinası imalatında sektör de senelerdir kalitemizden asla ödün vermeden sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.  Yaprak buz makinası imalatında genç ve dinamik ekibimiz ile sizlere her zaman en kaliteli buz makinalarının hem Türkiye ‘de hem de dünya genelinde en uygun fiyatlar ve zamanında teslimat yaprak hizmetlerimizi aralıksız olarak sunmaktayız.  Firmamız yaprak buz makinası imalatında sadece ürünlerini üreterek satmak değil.  Aynı zaman da her teknik servis desteği ile hem deniz de hem de karada tüm makinaların servis bakımlarını garantili olarak yapmaktadır. Aydın da bulunan üretim atölyemizde makinalarımız gerekli olan tüm arge çalışmaları tamamlanarak ücretsiz olarak kurulumları yapılmak üzere yeni adreslerine gönderilmektedir.

1 Tonluk Yaprak Buz Makinası

Yaprak buz makinası üretiminde firmamız tamamen makinalarının tüm aksamlarını kendi imalathanesinde performanslarını üst seviye de tutacak şekilde kendisi üretmektedir. Makinaların tüm aksesuarları ülkemizden temin edimektedir. Metal aksamları paslanmaz kromdan tercih edilen 1 tonluk yaprak buz makinalarında sadece motor aksamlar Almanya yada İtalya dan temin edilemektedir. Makinalar da performansın gelecek dönemlerde düşmemesi ve en üst düzey performansı sunması için Çin aksesuarları yada motorları asla tercih edilmemektedir.

"<yoastmark

1 Tonluk yaprak buz makinaları 24 saatte ortalma 1500 kg yada 1700 kg buz üretebilmektedir. Bu rakamlar Net endüstriyel soğutma sistemleri olarak firmamız tarafından garanti altındadır. Yine Makinalarımız deniz suyu yani (tuzlu Su) yada tatlı su ( şebeke sularında ) sorunsuz olarak hizmet verebilmektedir. Genel olarak makinalarımızın ürettikleri yaprak buz kalınlıkları 1.5 mm yada 2. mm seviyesinde yer bulmaktadır.  Bugün izmir limanında bulunan balıkçı teknelerinin tamamında Net Endüstriyel Soğutma sistemlerinin makinalarını yaygın olarak görebilmekteseniz.

Yine Yaprak buz makinalarımızın en yaygın olarak kullanıldığı alanlar arasında fırıncılar, balıkhaneler yada haller de 1 tonluk yaprak buz makinalarımız müşterilerimizin tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Makinalarımızın performanslarının uzun yıllar ve kullanıldıkları alanlar fark etmeksizin asla düşmemesi ve yada verimlerinin ilk günkü gibi sorunsuz olmasından dolayı müşterilerimizin ve kullanıcılar tarafından her zaman tavsiye edilmektedir.

1 Tonluk yaprak buz makinası üretiminin dışında firmamızın teknik servisleri tüm marka buz makinalarına servis hizmeti sunmaktadır.  Yerinde ve garantili olarak tüm model buz makinalarınızın bakım onarım, gaz basınçlarının kontrolü. Ya da motorlarında oluşabilecek sorunları yine net endustriyel soğutma olarak sorunsuz olarak yapmaktayız.  Firmamız aynı zaman da sizlerin talepleri doğrultusunda aynı özellikler ve seviye de 1000 kg, 3000 kg, 5000 kg gibi yaprak buz makinalarının zamanında ve profesyonel bir şekilde üretebilmektedir.

1 Tonluk Yaprak Buz makinası Fiyatları

1 Tonluk yaprak buz makinası dışında sizlere jel buz makinası ve soğuk hava deposu imalatında da hizmetlerimizi sunmaktayız. Jel buz makinaları bugün dünya genelinde yaprak buz makinalarının yerini almaya başlamış bulunmaktadır. Özellikleri ve malzemeleri koruması bakımından Jel buz makinaları her zaman daha kalıtsal sonuçlara imza atmaktadır. Balıkçı teknelerinde kullanılan jel buz makinası ürünü şoklayarak IQF sistemlerinin yerini almaktadır. Aynı zaman sıvışkan buz olması yani, jel şeklinde olmasından. Dolayı balıkları parçalamamaktadır. Bu da ürünlerinin bütünlüğünün korunması ve IQF özelliği sayesinde balıkların denizden çıktığı hali ile korunmasına yardımcı olmaktadır.

Ülkemizde üretilen buz makinaları arasında asla kalitesinden ve müşterilerinin en uygun hizmeti alma noktasında Net endustriyel Soğutma ailesi her zaman koşulsuz müşteri memnuyeti sloganımızı benimsemiş bulunmaktayız. En üst düzey performanslar da çalışan buz makinalarımızı gurur ile tüm Türkiye ve Dünya geneline müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Yaprak buz makinası üretiminde 27 yıllık tecrübemizi kullanarak tüm fuarlar ve semineleri inceleyerek yenilikleri makinalarımıza uygulamaktayız.  Kendimizi geliştererek makinalarımızın güncel teknolojik ekipmanlar ile donatılmasına önem vermekteyiz.  Az düzey de elektrik tüketimi ve yüksek performansları almak için düzenli arge çalışmaları yapmaktayız. Yine piyasadaki emsallerine istinaden makinalarımızın daha sessiz çalışmalarını sağlamaktayız.

Sizler de 1 tonluk yaprak buz makinası yada dilediğiniz tonajlar da buz makinalarını en uygun fiyatlar ile temin etmek için hemen Net endustriyel soğutma sistemleri olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hemen Ara